X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów nie było owulacji? co to za pęcherzyki?
Odpowiedz

nie było owulacji? co to za pęcherzyki?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bycmama92 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam wczoraj na izbie przyjęć i taki oto opis do badania dostałam: trzon macicy 46x34mm, endometrium 68mm, jajnik prawy 33x22 z pęcherzykami, jajnik lewy 26x17 z pęcherzykami. nie ma płynu w zat. douglasa. beta <2. test owulacyjny wczoraj wyszedł dodatni. jest to 30 dzień cyklu @ powinna być wczoraj-dzisiaj. lekarka powiedziała, że nic na jej nadejście nie wskazuje. wiecie co to może być i co z tym dalej zrobić? :( proszę o pomoc. jest to nasz 7 miesiąc starań.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesteś w podobnej sytuacji jak ja. w tym, momencie duphaston biorę na pęcherzyki

  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bycmama92 a te pęcherzyki były wymienione jako dominujące czy były jakieś wymiary pęcherzy?? Masz podejrzenie PCOS? Gin coś mówiła?

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie wyglada to jak pcos, niech cie przebadaja pod tym kontekstem

    Mona_M lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może są to po prostu pęcherzyki, przygotowujące się na nowy cykl, zależy ile ich było. W usg nie ma informacji, że są liczne (wtedy można podejrzewać PCOS). Pęcherzyki są w jajnikach przez cały cykl. Najlepiej wybrać się na monitoring cyklu, wtedy będzie wiadomo co i jak.

    kita lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tak gin kiedyś tłumaczył, że pewna ilość określonej wielkości pęcherzyków to nic złego. Jeśli te małe są np. na lewym, to owulka jeśli była powinna być z prawego - tam powinno być ciałko żółte. U Ciebie nie było owulki i pewnie sobie rosną na obu jajnikach.. bez paniki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2014, 23:09

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ