X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Nie wiem co myśleć, proszę o pomoc.
Odpowiedz

Nie wiem co myśleć, proszę o pomoc.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BialaKredka Ekspertka
    Postów: 254 64

    Wysłany: 1 maja 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Nie mam pojęcia co myśleć o moim wykresie. W pierwszej połowie cyklu byłam chora, miałam gorączkę i mega katar. Chyba przez katar ciężko było zaobserwować śluz, jak juz był to dość rozciągliwy albo wodnisty.W sumie dopiero dzisiaj czuję że jest śluz chyba dlatego że skończył się katar. I nie wiem jak traktować ten spadek i wzrost Czy to juz oowu i jutro brać luteine czy raczej czekać i dopiero może coś jeszcze się wydarzy?

    Długa droga wcale nie musi być straszna, wszystko zależy od tego kto czeka na nas na jej końcu...
    59c68c01d6614ba019de72c15f718674.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 2 maja 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak możesz napisz coś więcej o sobie - który cykl obserwacji, jak długie cykle masz (i jeśli się orientujesz jak długą fl), dlaczego przyjmujesz luteinę (jeśli nie są to zbyt prywatne pytania)?

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ