X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Niepękające pęcherzyki:((
Odpowiedz

Niepękające pęcherzyki:((

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wygląda miesiączka w przypadku niepęknietego przerośnietego pcherzyka Graffa?

    Iza
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:44

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie jestem przekonana czy w zeszłym miesiącu tak miałam, ale podejrzewam, że tak, to okres mi się spóźnił tydzień ale był normalny, taki jak zwykle.

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana w takim przypadku to jest kilka opcji:

    1) okres przyjdzie normalnie ale bedzie skąpy (czasem tylko plamienie)
    2) okres przyjdzie bardzo spóźniony i będzie skąpy i krótki
    3) okres przyjdzie wcześniej i będzie dłuuuugim plamieniem
    4) okres przyjdzie normalnie i będzie obfity (bo pęknie otorbiony przerośnięty pęcherzyk)

    u mnie wiele razy się to zdarzyło, rzadko mi pękaja pęcherzyki dlatego mam bardzio nieregularne cykle :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 6 marca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam zawsze regularne okresy co do dnia, ciekawa jestm co teraz bedzie..a Ty równiez czułas niewielki bol raz w jednym raz w drugim jajniku? ja mam tak na przemian.

    Iza
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 6 marca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa i od 11 dnia cyklu mam brazowe niewielkie plamienia

    Iza
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 6 marca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ból jajników tak, zwłaszcza rano, a plamienia miałam najwczensiej w 19dc.. niestety z powodu krótkiej fazy lutealnej :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ