X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Niepęknięty pęcherzyk a wykres i temperatura
Odpowiedz

Niepęknięty pęcherzyk a wykres i temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy na podstawie wykresu można stwierdzić ( wiadomo, że nie na 100%) czy pęcherzyk pękł ?

    Dwa cykle temu miałam torbiel 4,5 cm przez niepęknięty pęcherzyk ( wchłoną się) i zastanawiam się, czy teraz sytuacja mogła się powtórzyć, ponieważ pobolewa mnie jajnik.

    Do lekarza idę dopiero w poniedziałek..

    msmarmify lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dwa miesiące temu też właśnie mnie bolał jajnik i okazało się, że to torbiel ( tylko wtedy ból był dużo silniejszy, pojawiał się falami, a ja dosłownie zwijałam się bólu). Bolało też bardzo przy przytulankach, teraz tego jeszcze nie zauważyłam..

    W poprzednim miesiącu okres dostałam w terminie, nie wiem, czy była owulacja ( choruję na pcos, wszystko jak w loterii i na chwilę obecną czekam na kolejny cykl i stymulację..), ale fakt faktem miałam też dużo niższe temperatury i brak wyznaczonej owulacji przez program, teraz to wszystko wygląda bardziej obiecująco. Niestety w cyklu, w którym miałam niepęknięty pęcherzyk nie prowadziłam obserwacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2016, 19:49

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 16 listopada 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 21:26

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 20 listopada 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwszy raz miałam torbiel po stymulacji z clo i też nie byłam na monitoringu. miałam zalecenie przyjść około 20 dnia cyklu ale kilka dni wcześniej poczułam dziwne bóle w podbrzuszu po prawej stronie. nasilały się podczas przytulanek na tyle, że traciłam ochotę. po prostu mnie bolało, a nic nie czułam chodzac, siedząc. do lekarza poszłam wcześniej, 16tego dnia i powiedziałam o tych dolegliwościach, zbadał mnie i wyszła ta torbiel. domyslałam się, że coś jest nie tak już parę dni. a dodatkowo nie miałam śluzu jak nigdy. lekarz powiedział, że przy torbieli nie mogło go być.

    także moje objawy to ból podczas współżycia i brak śluzu

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ