X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Niepłodność

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monisia 1992 Koleżanka
    Postów: 494 21

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba jestem niepłodna . Mam plamienia w środku cyklu i w drugiej połowie cyklu a lekarze nie wiedzą co mi jest . Ja już nie wiem co mam zrobić. Jestem załamana że nie będę mogła mieć dzieci

    Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyno nie zakładaj nowego wątka i nie zaśmiecaj forum, skorzystaj z lupki jesli masz jakieś wątpliwości. Mówimy Ci o znalezieniu dobrego lekarza a Ty w kolejnym poście o tym samym. My tu się po 3 lata staramy.

    Beti82, Magda - mbc, Anuśla, hipisiątko, kark, Rose87 lubią tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    dziewczyno nie zakładaj nowego wątka i nie zaśmiecaj forum, skorzystaj z lupki jesli masz jakieś wątpliwości. Mówimy Ci o znalezieniu dobrego lekarza a Ty w kolejnym poście o tym samym. My tu się po 3 lata staramy.
    Aishha nie ma sensu odpisywać.Monika zalozylas chyba z 20 watków.Dziewczyno idz do innego lekarza.Po co pytasz na forum jak i tak nie wyciągasz wniosków z tego co odpisują dziewczyny.Jakiej ty odpowiedzi oczekujesz?? Cokolwiek ci ktoś napisze to ty zakładasz nowy wątek i pytasz o to samo.

    Aishha, Nefre_ ms, hipisiątko, Rose87 lubią tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest prawdziwa desperacja :)

    "jestem niepłodna, leczę się na forum ovufriend"

    Idź do kliniki leczenia niepłodności. Podaj miasto to Ci powiemy gdzie :) I dopóki nie zaliczysz pierwszej wizyty , nie zakładaj nowego wątku.

    Aishha, Beti82, Iwona27091991, Adry, hipisiątko, Rose87 lubią tę wiadomość

  • Monisia 1992 Koleżanka
    Postów: 494 21

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toruń

    Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry

    Kurde, zapomniałam o tym, że może plamić bo ma niski indeks glikemiczny hahaha

    :)

    Adry lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invicta Bydgoszcz masz chyba najbliżej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2019, 11:01

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monisia, na tym forum jest ograniczona liczba użytkowniczek. Jeśli ktoś nie napisał Ci czegoś co Cię zaspokoi w poprzednich 5 wątkach, raczej wątpliwe, że napisze w 6. Daj już spokój.

    Zawsze możesz dołączyć do miesięcznych wątków staraniowych, próbować poznać inne staraczki, może jak się wgryziesz w temat, to coś ciekawego przeczytasz. Pytałam w innym wątku jak się staracie. Współżyjecie co drugi dzień cały cykl? Bije od Ciebie taki chaos, że łatwo przypuszczać, że Twoje obserwacje są równie chaotyczne a wtedy łatwo przegapić owulację.

    Beti82, Nefre_ ms, Aishha, Rose87 lubią tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole

    Poprawię CI liczby.
    Jeśli ktoś nie napisał Ci czegoś co Cię zaspokoi w poprzednich 30 wątkach, raczej wątpliwe, że napisze w 31. Daj już spokój.

    Beti82, Rose87 lubią tę wiadomość

  • Monisia 1992 Koleżanka
    Postów: 494 21

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się co drugi dzień

    Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W okolicy tego 20-21 dc też? Jak długie masz cykle?

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem gdzie na tym forum jest admin, chyba permanentnie ma je w D***, bo na różnych forach się udzielałam, ale tylko tu jest taki chaos. Milion podobnych wątków, nikt nie szuka info tylko zakłada temat o byle pierdołę, dramat. Porządne sprzątanie by się tu przydało

    Aishha, Beti82, hipisiątko, Evell, Rose87 lubią tę wiadomość

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ja nie wiem gdzie na tym forum jest admin, chyba permanentnie ma je w D***, bo na różnych forach się udzielałam, ale tylko tu jest taki chaos. Milion podobnych wątków, nikt nie szuka info tylko zakłada temat o byle pierdołę, dramat. Porządne sprzątanie by się tu przydało
    Ja już zgłaszałam te wątki do usunięcia i nic. Ale z drugiej strony szkoda mi dziewczyny...

    Selina lubi tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Ja już zgłaszałam te wątki do usunięcia i nic. Ale z drugiej strony szkoda mi dziewczyny...
    Szkoda nie szkoda, ale obowiązują ją takie
    same zasady jak nas wszystkie. Przecież jak ma problem może wyszukać czy był już podobny temat lub zapytać na jakimś wątku ogólnym w którym się udziela dużo dziewczyn. Nie traktujmy się jak dzieci, każda z nas jest dorosła.

    Beti82, Rose87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Ja już zgłaszałam te wątki do usunięcia i nic. Ale z drugiej strony szkoda mi dziewczyny...

    Ja jej wiele razy próbowałam pomóc, Wy też.. i kilkanaście innych dziewczyn.
    Dostała dużo wsparcia na forum, dostała dużo informacji. Musi teraz działać, a tego nie robi.. Nikt jej nie odtrącał i nie lekceważył.

    Wg mnie musi zgłosić się do dobrego lekarza, albo kliniki gdzie oprócz płodnością, ktoś pomoże jej na głowę.
    Wiele kobiet ma problem z akceptacją niepowodzeń.


    Selina, Beti82, Rose87 lubią tę wiadomość

  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Invicta Bydgoszcz masz chyba najbliżej.

    polecasz placówkę w Bydgoszczy? Bo pytają mnie, a ja nie wiem, bo jestem z innego miasta. Chociaż.. Jeżeli wspomniałaś o tej klinice, to pewnie polecasz :)

  • annaaia Koleżanka
    Postów: 32 3

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukajcie tylko doświadczonej placówki.

  • Sandramome Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 26 listopada 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maria.marysia wrote:
    polecasz placówkę w Bydgoszczy? Bo pytają mnie, a ja nie wiem, bo jestem z innego miasta. Chociaż.. Jeżeli wspomniałaś o tej klinice, to pewnie polecasz :)

    maria.marysia, słyszałam, że w tym mieście jest fajna placówka.

  • KasiaaaNowicka Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam swoją pierwszą wizytę w placówce Invicta i powiem wam, że byłam mega zadowolona! Tak dokładnie zrobionego badania jeszcze nigdy w życiu nie miałam. W końcu skuteczne leczenie.

    Powiem Wam, że w wielu miejscach byłam, ale jeszcze takiego poziomu nie spotkałam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ