X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Niepłodność / Czy kobieta jest z tym wszystkim sama?
Odpowiedz

Niepłodność / Czy kobieta jest z tym wszystkim sama?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Joana Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    Nie tak dawno postanowiłam dołączyć do społeczności.

    Moje problemy z płodnością rozpoczęły się kilka miesięcy temu. Najpierw zaczęłam się zastanawiać dlaczego nie mogę zajść w ciążę. Zaczęłam dużo czytać i zdecydowałam się pójść do ginekologa. Po badaniach postawiono mi diagnozę - niepłodność spowodowana brakiem owulacji. Przepisano mi clostibegyt. Pęcherzyk mi urósł nieznacznie. Jestem w pierwszym cyklu. Czekam... może się uda. Chciałabym mieć dziecko...

  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Joana:) Nie jesteś z tym wszystkim sama! W dziale "Starając się z pomocą medyczną" są tematy CLO i PCO - zobacz ile dziewczyn ostatnio zaszło w ciążę po długich starankach i clostibegycie:) Dołącz do tamtego wątku. Uda się! :) tak jak nam wszystkim, są dowodu na tamtych - podanych przeze mnie wątkach. Uściski!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2013, 18:52

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana wrote:
    Witajcie

    Nie tak dawno postanowiłam dołączyć do społeczności.

    Moje problemy z płodnością rozpoczęły się kilka miesięcy temu. Najpierw zaczęłam się zastanawiać dlaczego nie mogę zajść w ciążę. Zaczęłam dużo czytać i zdecydowałam się pójść do ginekologa. Po badaniach postawiono mi diagnozę - niepłodność spowodowana brakiem owulacji. Przepisano mi clostibegyt. Pęcherzyk mi urósł nieznacznie. Jestem w pierwszym cyklu. Czekam... może się uda. Chciałabym mieć dziecko...

    Ważne jest aby mieć wsparcie męża, jednak wiadomo...on z racji bycia mężyczyzną nie zrozumie wszystkich Twoich odczuć, dlatego warto zaglądać tutaj na różne fora, spotkasz tu dziewczyny które doskonale rozumieją przez co przechodzisz.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ