X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Nieprawidłowe miesiączkowanie
Odpowiedz

Nieprawidłowe miesiączkowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 25 listopada 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja co prawda mam pcos ale mój ginekolog zbija mi prolaktyne. Też mam na górnej granicy normy i stwierdził że może jednak utrudniać owu. Może przejdź się do innego lekarza na konsultacje dla spokoju:-)

    oar83e3kprndadbz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrtaa, zauważyłaś jakiś efekt?

  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 25 listopada 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biore dopiero od miesiąca wiec efektu nie mam, czy bedzie zobaczymy... ale jak u Ciebie przy braniu castangusa efekt był to myślę że warto by brać go( nie zaszkodzi raczej) i skonsultowac sie z innym lekarzem. Co organizm to inny przypadek

    oar83e3kprndadbz.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ