X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Niespokojny sen a temperatura
Odpowiedz

Niespokojny sen a temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    To mój pierwszy cykl z mierzeniem temperatury. I mam takie pytanie.
    Ostatnio dość niespokojnie śpię - często budzę się w nocy. Czasem obudzę się na godzinę przed budzikiem i tak lekko drzemam...
    Temperaturę mierzę zawsze o 6:00 i w dnie gdy bardziej niespokojnie spałam (mąż mówił że się wierciłam, lub często się budziłam) temperatura były "wyższa" o 1-1,5 kreseczki niż w spokojne noce (36,6 mam w spokojne, w niespokojne 36,7-36,75).
    Czy zaznaczać na wykresie żeby te wyższe pomiary ignorować?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2013, 12:00

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli tempka nie odbiega mocno od reszty, a wykres da się zinterpretować to zaznaczałabym tylko w notatkach fakt gorszego spania.Zawsze wtedy gdyby coś było nie tak, możesz nanieść zmiany na wykres.

    FITop1.png
  • Maleczka Przyjaciółka
    Postów: 62 69

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ten sam problem niestety. Temperaturę mierzę zawsze o 6:30 i na ta godzinę natswiam budzik.Mierzę od razu na pół śpiąco, bez wstawania z łóżka. Ostatnio bardzo żle sypiam i budzę się kilka razy w nocy. Ostatnie dwa dni budziłam się o 5 rano i temp.36,3 a o 6:30 po drzemce od 5 tej. 36,5. Kłopot w tym, że teraz powinna być owulacja lub już po, a zpowodu temperatur nie wiem co jest tak naprawdę grane.Doradzcie co byście wpisały dziewczyny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2013, 08:41

    f2w3rjjg8hesuicn.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1502 1855

    Wysłany: 25 lipca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Podbijam temat. To mój pierwszy cykl, kiedy zaczęłam mierzyć temperaturę (a właściwie pół cyklu) i w związku z tym mam masę wątpliwości. Czy jeśli budzę się w nocy, a od czwartku ok. 5:30 niemal jak z budzikiem, ale nie wstaję i mierzę temperaturę dopiero normarlnie - o 7.00, to czy wyniki będą miarodajne? Co myślicie?

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli udaje Ci się od razu zasnąć do 7 to temp powinna być w porządku, 1,5h snu powinno wystarczyć aby temp się ustabilizowała.

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ