X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów niska temperatura ciala pytanie
Odpowiedz

niska temperatura ciala pytanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej tak jak w temacie mam niską temperaturę ciała jak kostucha ;)
    waha sie między 35,8 a 36,4 według wykresu owu bedzie za pare dni a według kalendarza w tel od dzisiaj i tak od wczoraj temp 36,12/36,10 czy to moze byc już?
    brzuch boli caly i polik wysypany.jeszcze odrebne pytanie testy owulacyjne robic między godzina 16-20 tak?
    w te dni beda dwie kresko czy trzeba trafic w konkretny dzien?

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, ja mam często 35,6 ;) Np. dzisiaj :) A 36,4 to u mnie już skok tempki :D
    36,10 to może już być skok, wszystko zależy od tego, na jakim poziomie sie trzymało kilka poprzednich, niższych temperatur.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,
    czy możliwe mogę mieć owulację jeżeli moja temp. jest niska?? tzn. 35,1 a potem skok do 36,0 to maks. jakaś zimnokrwista jestem i zaczynam się zastanawiać czy ze mną jest wszystko ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam u ginekologa na usg widać ze jestem przed owulacja

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testy owu najlepiej robić 10-12

    ja robię 10-12 i 16-18 i widzę róznicę

    jak pojawią się 2 kreski tzn że owu może być (ale nie musi) w ciągu 12-36 godzin

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ