X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów O co chodzi? Nic się nie zgadza?!
Odpowiedz

O co chodzi? Nic się nie zgadza?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • czarownica222 Przyjaciółka
    Postów: 94 27

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/27e167d47000d5a7d2dcbee9445b17ad

    Witajcie, czy mógłby mi ktoś pomóc i rozwiać moje wątpliwości bo nie wiem co się dzieje:( w 11 dc miałam monit z czego wyniknęło iż miałam 1 pęcherzyk na prawym, 12dc bez monitu, 13dc 8 rano pęcherzyka brak, sam pękł , owulacja potwierdzona, od 14dc temperatura zaczęła spadać, w 15dc czyli dzisiaj temperatura zdecydowanie za niska, ból brzucha od 13 dc, 14dc ból brzucha bardzo, dzisiaj w 15dc ból brzucha również i prawy jajnik cały czas boli, rwanie w pachwinie, ukłucia, dzisiaj bardzo mocne po czym w toalecie zauważyłam nitkę krwi na papierze jednorazowo, senność pewnie po nieprzespanej nocy. Poprzednie cykle w grudniu miałam bezowulacyjny 21dni, styczeń 26dni owulacja była potwierdzona, luty 45dni wywoływany luteiną bezowulacyjny. Ten cykl był clostilbegyt od 3dcdo 7dc 2x1, raz w tygodniu dostinex 1/3 tabletki, od 15dc czyli od dzisiaj duphaston 2x1 oraz luteina dopochwowa 1x1. Szczytu śluzu jako takiego nie miałam miałam tylko wodniście w dniu owulacji ale wydaje mi się zę to było przez Invag dopochwowo bo mam pieczenia po stosunku. ogólnie jakoś marnie ze śluzem w tym cyklu. jedynie wiem że cały czas mam szyjkę wysoko. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy ten cykl jest stracony, czy coś niedobrego się dzieje, czy nie ma już szans na ciążę?

  • czarownica222 Przyjaciółka
    Postów: 94 27

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    27e167d47000d5a7d2dcbee9445b17ad.png

  • czarownica222 Przyjaciółka
    Postów: 94 27

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj temperatura podskoczyła, czy mógłby ktoś doświadczony pomóc mi w interpretacji ? byłabym wdzięczna dziękuję :)

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnje masz za malo pomiarow by cos powiedziec. Jedyne co wiadomo na pewno to, ze ginekolodzy potrafia sie pomylic. Byc moze tak bylo u Ciebie. Musisz czekac i mierzyc tempke. A jesli mjewasz tak krotkie cykle to warto bc mierzyla od 1 dc.

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • czarownica222 Przyjaciółka
    Postów: 94 27

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Inka84, pozostaje mi czekać ginka powiedziała zeby się tym nie przejmować i zostawić temat, miałam w ogóle nie mierzyć żeby się nie stresować ale nie wytrzymałam i zaczęłam mierzyć, owulka była na pewno widziałam pęcherzyk a poźniej go nie było i wyglądało to inaczej , nie jestem lekarzem ale różnicę widziałam, pozostaje czekać i zrobie jutro progesteron tak jak na początku prosiła mnie żebym zrobiła go 8 kwietnia a poźniej ginka stwierdziła ze nie ma sensu jak była owulka ale ja go i tak zrobię

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do lekarza warto miec zaufanie, ale ograniczone :-). Jesli uwazasz, ze chcesz robic progesteron to rob jak najbardziej. No i czekamy na efekty, a efektow zycze za 9 ms :-)

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • czarownica222 Przyjaciółka
    Postów: 94 27

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem z tych co wolą wiedzieć coś na 100% ale to mnie często gubi w życiu ze wszystko chcę wiedzieć już ;)akurat moja ginrkolog- endokrynolog leczy mnie dobre 10 lat i mam zaufanie ale to chyba ze mna jest jakiś problem za bardzo chcę...

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, nie wiem, jak to wygląda od strony technicznej (znaczy wizualnie na usg), ale czy istnieje szansa, że pęknięty pęcherzyk był w rzeczywistości tylko próbą owulacji, a jajeczko, które się z niego uwolniło nie podołało swoim obowiązkom i do prawdziwej owulacji doszło kilka dni później z innego pęcherzyka?

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta wrote:
    Przepraszam, nie wiem, jak to wygląda od strony technicznej (znaczy wizualnie na usg), ale czy istnieje szansa, że pęknięty pęcherzyk był w rzeczywistości tylko próbą owulacji, a jajeczko, które się z niego uwolniło nie podołało swoim obowiązkom i do prawdziwej owulacji doszło kilka dni później z innego pęcherzyka?

    Asta kiedys chodzilam na monitoring i mialam sporo znajomych, ktore takze chodzily. Najczesciej wystepujace bledy jakie "widzialam" u siebie lub innych to:
    1) ginekolog uznaje tylko jeden z pecherzykow za dominujacy i nie bierze pod uwage innych co moglo miec miejsce u autorki,
    2) ginekolog w ogole nie widzi pecherzyka dominujacego i uznaje cykl za bezowulacyjny, podczas gdy cykl konczy sie ciążą :-)
    3) ginekolog z czysta pewnoscia uznaje, ze skoro pecherzyka juz nie ma, a byl to doszlo do owulacji (to tez moglo sie stac u autorki), a wiadome jest, ze nie zawsze z pecherzyka uwalnia sie jajeczko, ale cialko zolte moze powstac. Ginekolog Nie interesuje sie wtedy zadnymi innymi pecherzykami.

    O takich sytuacjach slyszalam wiele. Mnie spotkala sytuacja nr 1 (bylam wtedy u 2 ginekologow na monitoringu i sie zdziwilam).

    kapturnica lubi tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • czarownica222 Przyjaciółka
    Postów: 94 27

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hym no własnie czy u mnie mogło dojść do drugiej albo do mniemanej pierwszej owulacji w niedzielę czyli 15dc przy takich objawach jakie miałam? Będąc na drugim monicie ginekolog stwierdziła że owulacja była , bo nie ma pęcherzyka i był płyn, zrobię progesteron w czwartek to będzie 7dpo i może cos da się z niego wyczytać czy ta owulka była czy jej nie było ale już od 15dc przyjmuję luteine dopochwową i ktoś pisał że ten wynik nie będzie wiarygodny po niej ?

    jeszcze jedno czy monitoring nie jest jedynym żródłem potwierdzającym owulację tzn. że w ogole do niej doszło po zoobrazowaniu usg ? Rozumiem że po progesteronie tez to można stwierdzić ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 14:32

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ