X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Od czego może zależeć poziom temperatur?
Odpowiedz

Od czego może zależeć poziom temperatur?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Bess Nowa
  Postów: 5 2

  Wysłany: 19 sierpnia, 20:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, staramy się o drugie dziecko. Od 9 cykli mierzę temperaturę. Pierwsze 7 cykli zawsze miało zbliżony schemat - podczas okresu ok. 36,3 faza folikularna ok. 36,6 i faza lutealna ok. 36,8 i potem spadek tuż przed okresem. Myślałam, że każda z nas ma taki swój indywidualny schemat, jedna ciut wyżej, druga ciut niżej. No i nagle od dwóch cykli jest mniej więcej tak: okres 36,2-folikularna 36,4-lutealna 36,6. No i sama teraz nie wiem czy to prawidłowe czy świadczy o zaburzeniach... Wszystkie temperatury zeszły piętro niżej. Czy przy temperaturze zbliżonej do podstawowej ewentualny zarodek da radę się zagnieździć i utrzymać? Czy to może świadczyć o niskim progesteronie? Czy w ogóle powinnam się tym martwić?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ