X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

OF a testy LH

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Drogie, mam wątpliwości.
    Już kolejny raz of zaznaczył mi owulację przed dniem, kiedy test lh by pozytywny.
    Domyślam się, że wynika to ze zmian tempki, ale nie rozumiem tego w kontekście testów lh. Przecież owu jest dopiero po pozytywnym teście lh.
    Jak myslicie, kiedy mam owu?

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego jest przerywana linia..Jak ufasz testom owulacyjnym to licz że owulacja nastąpiła po pierwszym pozytywnym teście. mi też czasami źle wyznacza ale pamiętaj żę on wyznacza teoretycznie

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem dlaczego jest przerywana..wiem, że testy bywają zawodne, ale żeby wyznaczać owu przed pozyt testem....nie jest to narzędzie doskonałe ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ