X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ovu nie wyznacza mi owulacji, dlaczego?
Odpowiedz

Ovu nie wyznacza mi owulacji, dlaczego?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 407

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie się tak zastanawiam dlaczego mi nie chce wyznaczyć owulacji?!? ;/

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odpowiedź jest prosta- bo nie odnotowałaś temperatury wyższej od sześciu poprzedzających, czyli wg ovu friend, póki co, twój cykl jest bezowulacyjny, ale- polecam poczytać tutaj :
    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/uwaga-zanim-zalozysz-temat-nr-975124577-pt-czy-mialam-owulacje,7003.html

    a także niezakładać co rusz nowych wątków, by zadać jedno pytanie, na które z chęcią odpowiedzą np tu :
    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/prosba-o-pomoc-w-interpretacji-wykresu,381.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mersiak, a powiedz jaki masz termometr? Jak mierzysz temp - waginalnie, oralnie?

    Skoro inne parametry potwierdzają owulację to temp nie ma co się sugerować. Serduszek jest sporo, życzę Ci żeby coś się z tego urodziło :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 20:42

  • Agaa17 Znajoma
    Postów: 25 11

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też nie pokazało owulacji, mimo, że jestem przekonana, że ona była - tylko testy pokazały, że nie

    48ea9758df23140a4232d0ed3a55098d.png

    /proszę edytować posty, a nie wklejać jeden pod drugim

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 18 czerwca 2015, 10:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa17, byłaś na monitoringu, tak?

  • Agaa17 Znajoma
    Postów: 25 11

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, apikacja ovufriend nie zaznaczyła owulacji a ja czułam, ż ebyła - standardowe objawy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 20 sierpnia 2015, 17:17

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ