X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ovufriend wyznaczył owulacje a lekarz jej nie potwierdził co o tym myślicie ?
Odpowiedz

Ovufriend wyznaczył owulacje a lekarz jej nie potwierdził co o tym myślicie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy lekarz mógł się pomylić? w tym cyklu wcześniej miałam owulkę Oczywiście jak wogóle była ... miałam dziwne objawy przed owulacją bół głowy piersi bardzo bolały zołądek .. a teraz juz po owul/ mam wrażliwe sutki no i biegunka od dwuch dni . czy mogło wreszcie się coś udać czy miał ktos objawy podobne?


    6865b8b0a68b7b6a2e462a9098da6f01.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2014, 08:56

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 8 maja 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzylabym bardziej badaniu usg niz wyliczeniom komputera... :/

    agika88 lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja wiem ale ta szyjka była taka jak na owulacje .. a lekarka zrobiła usg później

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli mialas pekniety pecherzyk to powinna widziec plyn w zatoce. Po wykresie wyglada na to, ze byla! Chyba pozostaje Ci czekac na @. Trzymam kciuki :)

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 8 maja 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 a skąd ta pewność, że wykres pokazuje, że była?
    Hiacynta99 z wykresu wygląda na to, że jesteś jeszcze w trakcie dni płodnych. Obserwuj u siebie śluz i spróbuj określić kiedy nastąpił jego szczyt. Być może to co zaobserwowałaś było próbą owulacji - zanim do niej dojdzie organizm może podejmować kilka prób jajeczkowania. Być może lekarz błędnie ocenił to co zobaczył (spotkałam się już z przypadkami, gdy według lekarza nie doszło do owulacji, a potem była ciąża), ale może być też tak, że próba owulacji, którą u siebie zaobserwowałaś była jednak nieudanym podejściem i teraz organizm szykuje się do kolejnego.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 8 maja 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie sie wydaje ze jeszcze nie było owulacji i lekarz raczej sie nie mylił. Poza tym OF wyznaczył dopiero tzw niepewną owulacje przerywana linia. Musisz czekac na rozwoj sytuacji ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 10 maja 2014, 02:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovufrend to tylko program, badanie USG jest bardziej wiarygodne. Wierzyłabym USG.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ