X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Owulacja a temperatura
Odpowiedz

Owulacja a temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dusia89 Ekspertka
    Postów: 129 172

    Wysłany: 7 września 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    142208507aa45d9131bd665f2decbcda.png

    Witam. Jestem zdezorientowana tym cyklem... czy owulacja była? temperatura spada.. ja czuje lekkie bóle od kilku dnie, takie jak na miesiączkę i mam wzdęty brzuch.

    wnidmg7y3r7e3nug.png

    ex2b8u699a8qowv6.png

    26.01.2018 - 6,91 cm szczęścia
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 7 września 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, przyjmujac,ze owulacji nie bylo, to co jeszcze moze wywolac skok temperatury po domniemanej owulacji oraz wywolywac pozytywne testy owulacyjne?Czy podejrzenie pco moze miec na to jakis wplyw?

    860i3e5edambhnvb.png
  • dusia89 Ekspertka
    Postów: 129 172

    Wysłany: 7 września 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobnież pcos może mieć wpływ na testy owulacyjne.

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    wnidmg7y3r7e3nug.png

    ex2b8u699a8qowv6.png

    26.01.2018 - 6,91 cm szczęścia
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 8 września 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba najpewniej zbadać progesteron -mówi się,że najlepiej 7dpo. Ale jak mnie się zdarzał jakiś cudaczny cykl to wynik pokazywał czy do owu doszło czy nie.

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • dusia89 Ekspertka
    Postów: 129 172

    Wysłany: 8 września 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś mam 8 dzień po a jest weekend a w poniedziałek to już będzie za późno :(

    wnidmg7y3r7e3nug.png

    ex2b8u699a8qowv6.png

    26.01.2018 - 6,91 cm szczęścia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ