X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Owulacja - czy dobrze wyznaczyło?
Odpowiedz

Owulacja - czy dobrze wyznaczyło?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Helena Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak w temacie - mam pytanie, czy dobrze waszym zdaniem wyznaczyło mi owulację? Poprzedni cykl był normalny z wysokimi temperaturami i owulacją w połowie cyklu. Aktualny cykl to dla mnie zagadka..bf8ad479492e8b0fbea55f54fd434335.png

    Lena
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też w poprzednim cyklu wyraźnie w 1 fazie temperaturki niskie, a w 2 fazie elegancko wzrosły. W tym cyklu od razu zaczęły się dosyć wysokie.

    Ale u Ciebie to wygląda, że okej wyznaczyło. Może przy kolejnym cyklu testy owulacyjne spróbuj? Mi się wydaje, że to przez przesilenie wiosenne może się trochę pomieszać :) Ale nie ma co sie przejmować i zastanawiać tylko działać!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 08:47

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 19 marca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was staraczki :-)
    mam do odsprzedania tabletki na owulację
    clostibegyt.

    2 opak. po 10 tabletek nowe , nieużywane
    plus 5 tabl z zaczętego opakowania.

    cena za wszystko 50 zł

    nie pamiętam ile się ich brało ale na pewno kupowałam więcej opakowań więc się opłaca. Cena jednego w aptece ok 25 zł

    jestem już mamusią od kilku miesięcy, a tabl. bardzo pomogły mi stymulując owulację. Tabletki są ważne , prawidłowo przechowywane. Dodatkowo daję 7 tabl duphastonu (który się bierze na początku na podtrzymanie)

    jeżeli jest któraś z was zainteresowana proszę o kontakt na maila
    [email protected] bo już tu na OVU nie wchodzę ;-)
    w razie czego podam mój nr telefonu :-)

    pozdrawiam
    Wiola (Mila)

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 19 marca 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko wskazuje na to,ze dobrze wyznaczyło ale wiadomo,ze nie da sie okreslic kiedy owulka na pewno wystapila ( chyba,ze przez monitoring). OF okresla dni plodne na podstawie wprowadzonych danych. Skok temperatury, poprzedzony 6 nizszymi temperaturami i szczytem sluzu moze okreslac wystapienie owulacji. Ale nie musi.... Jesli po skoku nastepne 3 temperatury sa wyzsze to znaczy,ze owulacja odbyla sie. Ale nie jestesmy w stanie okreslic,ktorego dnia. Mozemy tylko gdybac. Mozemy za to okreslic,ktore dni byly plodne :) a u Ciebie OF odpowiednio je zaznaczylo :) u Ciebie tez okres plodny zakonczyl sie w 19 dc cyklu a rozpoczal około 10 dc :)
    Jesli w tych dniach bylo serduszkowanie ( tego nie zaznaczasz) to jest mozliwosc ciazy. No i najbardziej prawdopodobna jest ciaza gdy przytulanie bylo blisko skoku temp :)

    ovufriend.pl
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ