X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Owulacja w innym czasie niż wskazuje temperatura.
Odpowiedz

Owulacja w innym czasie niż wskazuje temperatura.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rzelka Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 31 sierpnia, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś wie z czego to może wynikać? I czy to ma wpływ na szansę na zajście w ciążę?
    Aplikacja gdy opera się na temperaturach pokazuje mi wystąpienie owulacji w zupełnie innym czasie niż faktycznie. Gdy wprowadzę inne dane, takie jak śluz czy testy owulacyjne to wtedy pokrywa się to z rzeczywistością i moimi odczuciami, ale jeśli są same temperatury to wszystko się rozjeżdża o dobre kilka dni.
    Skok temperatury przed owulacją też mam raczej powolny, wzrost trwa raczej kilka dni niż następuje nagle. Nie wiem o co chodzi.
    Wszystkie wykonane do tej pory wyniki mam wzorowe.

  • paula654 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 września, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aplikacja to tylko program, ktory bazuje na algorytmie. Moim zdaniem nie warto jej zawierzać w 100%, to raczej pomoc w analizie cyklów. Żeby aplikacja wyznaczyła owulację musi spełniać x warunków. Wiadomo, im więcej danych dla algorytmu, tym jest on dokładniejszy. .

  • Rzelka Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 6 września, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi o to, czy to może wskazywać jakieś zaburzenia, a jeśli tak to jakie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ