X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów owulacja zaznaczona na wykresie vs. określona monitoringiem - czy możliwa korekta??
Odpowiedz

owulacja zaznaczona na wykresie vs. określona monitoringiem - czy możliwa korekta??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 20 lutego 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć!
    Po wprowadzeniu dzisiejszej temperatury wykres - nie wiem dlaczego - zmienił mi termin owulacji. Wcześniej była na 10 dc. i to by się zgadzało z monitoringiem - byłam w 12 dc. (czyli w ostatni wotrek) i było juz "dobrze po". Nie mam pojęcia ldaczego dzisiajsza temperatura - taka sama jak od 2 dni - przesunęła ta owulację na środę... co jest absurdem, bo jak mówię - monit miałam we wtorek... czy da sie naniesc jakąś korektę, bo irytuje mnie ta głupota na moim wykresie???

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • ana909 Ekspertka
    Postów: 350 85

    Wysłany: 21 lutego 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są się zaznaczyć ręcznie, klikasz na dzień kiedy była owu i na dole w okienku jest opcja wyłączania automatycznego wyznaczania owulacji. Czy jakoś tak. Tylko takiego wykresu nie udostępnia na koniec miesiąca

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    Kocham Cię córeczko ❤
    Alicja 3820g i 54cm ur. 28.09.2016 r ❤❤❤
  • ana909 Ekspertka
    Postów: 350 85

    Wysłany: 21 lutego 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja widzę że jest nadal na 10dc

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    Kocham Cię córeczko ❤
    Alicja 3820g i 54cm ur. 28.09.2016 r ❤❤❤
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 21 lutego 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki! Jest nadal, bo kazałam ignorować kolejne dwie kolejne mierzone temperatury;)

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ