X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów pierwszy cykl mierzenia pytanie
Odpowiedz

pierwszy cykl mierzenia pytanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Eurcynia Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej 😀 zaczelam w tym cyklu mierzyć temperaturę, 1 dnia było 36,38 , kolejnego 36,56 a dziś 35,9 , mierze o tej samej godzinie . Czy to źle że temperatura w pochwie spada poniżej 36?

    euthyrox 37,5 mg
    Metformax 500 3x1
    Ovarin
    wit D3
    Wit B Complex
    _________________
    4 cykl starań
    od kolejnego Stymulacja Clostilbegyt i Estrofem + monitoring
  • Filipka1 Koleżanka
    Postów: 37 9

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarza się, że temperatura spada przed owulacją. Myślę, że nie ma powodu do niepokoju😉

  • Nuska1910 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 2 maja 2021, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka, Dziewczyny... czy to możliwe aby w pierwszym cyklu zajść w ciążę? 13.04 wyjelam implant antykoncepcyjny, od tamtego dnia wszystko mierze i sprawdzam. Pierwsze "zajście " bez najmniejszego problemu, od razy po odstawieniu tabl. Niby PCOS, wiek, nadwaga. A ja mam glupie przeczucie, że jestem w ciąży. Zawsze miałam ZNP juz na tydzień przed spodziewaną, a tu okres ma być jutro a ja ani jednego ze znajomych objawów... czy mi mózg szaleje?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ