X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwszy wykres, brak oczywistego potwierdzenia owulacji.proszę o interpretacje
Odpowiedz

Pierwszy wykres, brak oczywistego potwierdzenia owulacji.proszę o interpretacje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • askabadaha89 Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 30 listopada 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, to moj pierwszy wyjres i boje sie, ze nie milam owu, ponieważ teperatura zaraz po mi spadła, jesli chodzi o śluz też sprawa chyba wygląda u mnie średnio https://ovufriend.pl/graph/933a9d25eb7f347cb756f40301073d30

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2013, 14:42

    askabadaha89
  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 30 listopada 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj:) chciałabym Ci pomóc ale sama za bardzo tego nie rozumiem.. Ja również dopiero zaczęłam prowadzić tu swój pierwszy wykres, ale widzę że mamy podobną sytuację. Wydaję mi się , że za mało masz czynników jakie wskazywałyby na owulację. Problem może być ze śluzem, a może owulacja dopiero przed Tobą? Mi na początku ovufriend wskazywał owulację w inny dzień a póżniej kreseczki przerywane przeskoczyły na inny dzień cyklu, także i u Ciebie może się coś zmienić:) Obserwuj uważnie swoje ciało i śluz;)

    PERELKA175
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 30 listopada 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    askabadaha89: dlaczego nie notujesz codziennie śluzu?
    Proponuję skorzystać z testów owulacyjnych, sporo ułatwiają. Plus temperatura po owulce może się wahać, byle nie spadła do linii temperatur sprzed niej :)

    Anoolka lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • askabadaha89 Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 30 listopada 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike- jakoś chyba nie zbyt idzie mi ocena śluzu.Więc jak ocenisz ten wykres?dzien po owu ustalonej tutaj test wyszedł pozytywny

    askabadaha89
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura nie spełnia warunków skoku.

    FITop1.png
  • askabadaha89 Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli owulacji nie było?

    askabadaha89
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ