X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwszy wykres-możecie zerknąć?
Odpowiedz

Pierwszy wykres-możecie zerknąć?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Jest to mój pierwszy wykres, możecie zerknać czy wg was dobrze zaznaczyło owulację?

    Z góry dzięki! Jeszcze jestem w tym zupełnie nieogarnięta

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Czy dobrze wyznaczyło? Nie wiem, nie znam Twojego organizmu ;) a program sugeruje się tym co podasz w obserwacjach ;)
    Ale wygląda na to że chyba tak ;) obserwuj się dalej :)

    Andieeee lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Arganoil Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 10 lipca 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andieeee mi też sie wydaje, ze dobrze. Mierz dalej temperaturę i obserwuj swój organizm.

    Andieeee lubi tę wiadomość

    6f2e98458e9e56baca333c7f2ee92af9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę obserwować!
    Ale skok temperatury jest widoczny i okej co nie? W sensie taki skok wskazuje, że owulacja się odbyła?
    oczywiście zdaję sobie sprawę, że na sto pro to tylko badanie potwierdzi owulację;)

  • Arganoil Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 10 lipca 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skok ładnie wygląda. Szkoda, ze nie mierzyłaś temperatury codziennie.

    6f2e98458e9e56baca333c7f2ee92af9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, wiem, jeszcze mam niestety problem z systematycznością ;) poprawię się!
    ale możliwość ustalenia dokładnie kiedy będzie @ przy moich nieregularnych cyklach jest tego warta :)

    dziękuję pięknie za odp!

  • Maryśka :) Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 10 lipca 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nie ufam wykresom :) tak naprawdę zawsze 12. dnia cyklu jadę na usg, żeby sprawdzić czy na pewno jest owulacja i czy pęcherzyk ma odpowiednią wielkość heh nie wiem może wariuję już, ale mam pewność

  • Hera39 Przyjaciółka
    Postów: 120 58

    Wysłany: 10 lipca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryśka :) wrote:
    Ja tam nie ufam wykresom :) tak naprawdę zawsze 12. dnia cyklu jadę na usg, żeby sprawdzić czy na pewno jest owulacja i czy pęcherzyk ma odpowiednią wielkość heh nie wiem może wariuję już, ale mam pewność
    Zgadzam się z Tobą w 100%,mi teraz system zaznaczył że miałam ovu w 11dc,a będąc na monitoringu lekarz tego nie potwierdził, za to od 14dc do 17dc strasznie bolał mnie jajnik i w 18dc.na monitoringu okazało się że mam pęcherzyk 20mm ale 2 dni póżniej już była tylko torbiel. Zastanawiam się jak to możliwe że rósł nowy pęcherzyk, skoro temperatura już dawno temu skoczyła do góry.Możesz zerknąć na mój wykres.

    listopad 2017 (*)cb marzec 2018(*) puste jajo
    pierwszy cykl z CLO 1x1 06.18r. zrobiła się torbiel
    Mąż wyniki dobre. Moje AMH-0.26 TRAGEDIA!
    Kariotypy ok. Histeroskopia i LAPAROSKOPIA 16.08.18r.
    3.08.początek cyklu z antykami.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze się nie staram o bobasa - dlatego nawet nie myślałam o żadnych monitoringach itp, obserwacje zaczęłam tak dla siebie, bo mam cykle dosyć nieregularne.

  • Arganoil Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 11 lipca 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andieeee to bardzo fajnie, że zaczęłaś obserwować swój organizm. Ja żajuję, że wcześniej nie zwracałam na to uwagi, ale lepiej zacząć później niż nigdy.

    6f2e98458e9e56baca333c7f2ee92af9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arganoil, jeszcze nadrobisz, lepiej późno niż wcale:)
    powodzenia!

  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 12 lipca 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dziewczyny, czy mogłybyście spojrzeć na mój wykres? Jak to wyglada?

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 lipca 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialora wrote:
    Hej! Dziewczyny, czy mogłybyście spojrzeć na mój wykres? Jak to wyglada?

    Wygląda bardzo ładnie :)
    Ale za wcześnie na ocenę jak bardzo :)
    Trzeba jeszcze troszkę poczekać na werdykt ostateczny ;)
    Powodzenia! ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ