X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pik LH dodatni a współżycie
Odpowiedz

Pik LH dodatni a współżycie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Siasi Autorytet
    Postów: 594 2650

    Wysłany: 9 września 2024, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!
    Jestem na forum nowa.
    Jestem podczas 3go cyklu starań o dzidziusia.
    W tym miesiącu już na poważnie, ze sprawdzaniem owulki.
    Cykle mam od lat regularne i bolesne (27-28d).
    Ostatnia miesiączka 23.08.
    29.08, 30.09, 1.09 i 4.09 było współżycie. 3.09 zobaczyłam „skrzep” śluzu na bieliźnie. Dość duży i gęsty. Więc pomyślałam że owulka się zbliża, dlatego 4.09 nie próżnowaliśmy.
    5.09 były wszystkie objawy owulki; okropny ból podbrzusza, szyjki, kręgosłupa. Zrobiłam test i pik LH pozytywny (dużo ciemniejszy jak testowy). Dzień później 6.09 powtórzyłam test owu ale druga linia była już bardzo jasna, nie było też boli jak na owulke. Podejrzewam że owu była tego 5.09. A więc dzień po ostatnim zbliżeniu.
    Co myślicie kiedy robić test?

    🧩 starania od 7.2024 o brakującego puzzelka. To nie jest nasza wiosna 💔
    ⏸️ Kwiecień 2025- 9dpo, cień cienia
    💔 Maj Dzień Mamy 2025 (8t4d) łyżeczkowanie- zaśniad groniasty częściowy. Nasze serca zgasły.
    Wciąż walczymy o Ciebie 🖤

    Powrót do starań 8.2025
    ⏸️ 23.08 Test z moczu pozytywny. Walcz nasz Cudzie.

    ✅ szczęśliwa żona
    ✅ Zdrowy styl życia i życiowy wyuczony optymizm!
  • suzume Przyjaciółka
    Postów: 83 36

    Wysłany: 11 września 2024, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuły test możesz zrobić tak 10 dni po owulacji, ale taki test może wyjść fałszywie negatywny. Najlepiej w dzien spodziewanej miesiaczki.

    Siasi lubi tę wiadomość

    ona 💁🏼‍♀️ 31 | on 🙋‍♂️ 56
    ❤️ bez zapezpieczenia od 2021
    Świadome starania od 04/24

    ✔️Progresteron 12.53ng/ml ✔️TPO <15ku/L ✔️ TSH 3.81 mU/L ✔️ t4 14.1 pmol/L ✔️ wolne androgeny 2.3% ✔️ SHBG 62 nmol/L ✔️ LH 7.6U/L ✔️ FSH 5.2U/L ✔️ testosteron 1.4nmol/L ⬆️ prolaktyna 526mU/L ✔️ estradiol 123pmol/L ✔️amh 3.60ng/ml

    ✖️ USG - policystyczne jajniki

    Czekamy na wyniki analizy nasienia 🥹🤞🏻
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ