X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Plamenia/krwawienia międzymiesiączkowe.
Odpowiedz

Plamenia/krwawienia międzymiesiączkowe.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poraz pierwszy w życiu pojawiło się u mnie plamienie środcykliczne . Jest to przeźroczysty śluz podbarwiony taką brązowawą wydzieliną.Nie jest to plamienie owulacyjne, bo owulacji nie stwierdzono. Dodam że 21maja miałam łyżeczkowanie a @ dostałam 53dni później po zastosowaniu orgametrilu. Czy to może być działane tego leku czy organizm dochodzi jeszcze do siebie? Dziewczyny piszcie jeśli was też coś takiego spotkało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ale powiem Ci że to może przez obciążenie organizmu przez te upały , no i stres , którego mi ostatnio nie brakuje :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę do gin niech z tym coś zrobi :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam plamienie/krwawienie śródcykliczne i już kilku lekarzy mi mówiło że mam sie tym nie przejmować :( Dobre sobie - moim zdanie tak bez żadnego powodu one się nie pojawiają, musi być jakaś przyczyna ale oni olewaja to co do nich mówię:(

    gigsa lubi tę wiadomość

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiacu też tak mam:(

    Gosiacu lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ