X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Plamienie, Brudzenie
Odpowiedz

Plamienie, Brudzenie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lussy Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kochane znowu startuje z jakims dziwnym tematem.
    PLAMIENIE jest jakas definicja tego okreslenia? Wystepuje wtedy gdy juz krwawimy ale w bardzo malej ilosci???
    Czy do plamienia zaliczymy tez sluz w innym kolorze niz normalnie ( rozowy pomaranczowy lososiowy zolty) czy to tylko BRUDZENIE?

    KOCHANE jezeli macie jakad wieksza wiedze na ten temat prosze o pomoc ;)

    ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

    Lussy
    ☆☆☆☆☆☆☆☆ cykl starań :) a ile przedemną???
    a5vefhq.png

    hvr5rsu.png

    ovufrien
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie plamienie jest wtedy kiedy ma kolor inny niż kremowy (ciemniejszy) i pojawia się i znika, np. u mnie było tak: rano wstaję - beżowa plamka i nic przez cały dzień. Wieczorem dwie brązowe plamki. I tak przez kilka dni. a pomarańczowego i łososiowego nigdy nie miałam więc się nie wypowiem :)

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 1 września 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krwawienie jest wtedy jak potrzebujesz podpaski lub tampona, jest to czerwona, żywa krew.

    Plamienie wtedy, gdy wystarczy wkładka lub widzimy wydzielinę na papierze toaletowym. Kolory - różne (najczęściej brązowe lub ciemnoczerwone).

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja plamienia mam od 3 dni ( pierwsze dwa na dobrą sprawę nie brudziły wkladki tylko papier toaletowy przy wizycie w wc) dzisw 3 dniu potrzebna jest wkładka - test ciążowy negatywny tempka dzis poleciała w dół. Skąd te plamienia ? Jakie hormony trzeba zbadac?

    Miałam badaną tarczycę, prolaktynę i progesteron.

  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 3 września 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tak samo w poprzednim cyklu.
    Z tego co czytalam to niedobór progesteronu.

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam badany progesteron - i był okej - tak mówił lekarz.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ