X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Plamienie i spadek temperatury
Odpowiedz

Plamienie i spadek temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Myszakat Znajoma
    Postów: 31 4

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem 9dpo i dzisiaj na bieliźnie zauważyłam ślad jasnoróżowy. Jednorazowa akcja teraz śluz już normalny. Myślałam ze może to implantacją ale spadek temperatury miałam 4 dni temu. CZy to możliwe ? Dodam ze od zakończonej owulacji jestem
    Na Luteinie ( poprzednia ciąża poroniona w 17 tc ).

  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 989 486

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszakat wrote:
    Hej. Jestem 9dpo i dzisiaj na bieliźnie zauważyłam ślad jasnoróżowy. Jednorazowa akcja teraz śluz już normalny. Myślałam ze może to implantacją ale spadek temperatury miałam 4 dni temu. CZy to możliwe ? Dodam ze od zakończonej owulacji jestem
    Na Luteinie ( poprzednia ciąża poroniona w 17 tc ).

    Implantacja to proces, może trwać kilka dni, więc to możliwe. Ale na luteinie są też możliwe plamienia 🤷‍♀️ na dwoje babka wróżyła

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ