X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów płaski wykres temp. w fazie lutealnej
Odpowiedz

płaski wykres temp. w fazie lutealnej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.

    Jestem nowa na forum, nie bardzo się znam więc na interpretacji wykresów temp. Przejrzałam ich bardzo dużo w galerii wykresów, ale nie znalazłam takiego jak mój-czyli "płaskiego" w fazie lutealnej. Co to może oznaczać i czy daje jakiekolwiek nadzieje na ciąże?

    Pozdrawiam

    55f6d221343bad84951f13e2da35eb58.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2014, 15:17

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twój wykres jest w porządku. Nie ma 2 takich samych wykresów u dwóch osób więc nie sugeruj się tym że nikt tak nie ma to Twój jest zły. Najważniejszy jest skok temp. Przyznam że ta temp. troche niska w stosunku do pierwszej fazy. A badałaś kiedyś progesteron? obserwowałaś wcześniejsze cykle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2014, 15:20

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź:-) Czekam teraz na brak @, i tak się zastanawiam,czy temp nie powinna wzrosnąć jak by była ciąża? Czy może być tak, że mimo ciąży pozostanie już na takim poziomie?

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteronu nie badałam i nie mierzyłam temp w poprzednich cyklach niestety...Obserwuję tylko od roku ile trwają moje cykle. Średnio ok 29 dni. Jeżeli chodzi o progesteron to też obawiam się ze mam za niski, bo we wcześniejszym cyklu miałam przed @ brązowe plamienia...

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiego termometru używasz?

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 22 lutego 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektronicznego, z jednym miejscem po przecinku.
    Niestety dzisiaj przyszła @:-(

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam płaski wykres w 2 fazie i tak sie zastanawiam co to oznacza. Nadzieji z tym, zadnych nie wiaze.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rośnie do pewnego momentu i zatrzymuje się na jednym poziomie..Myślę, że jak będzie dzidzia, to nie zatrzyma się tylko wzrośnie wyżej, powyżej 37, ale każdy organizm jest inny, widziałam płaskie wykresy ciążowe, także może u ciebie być ciąża :-)

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2dec1fae7bd7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 13:52

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukałam wykresy ciązowe z niska temperatura w II fazie, ale zadnych nie widziałam.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2dec1fae7bd7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 13:52

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ