X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Płodny śluz w II fazie
Odpowiedz

Płodny śluz w II fazie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andzia_:) Przyjaciółka
    Postów: 97 21

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!

    Powiedzcie mi proszę, czy jest możliwość wystąpienia ŚLADOWYCH ilości śluzu wysoce płodnego (bj) w II fazie cyklu? Jestem w 5. dniu wyższych temperatur, przez tych kilka dni obserwowałam wyłącznie śluz niepłodny (biały, gęsty, lepki) i dziś nagle dostrzegłam śladowe ilości śluzu przezroczystego, ciągliwego, szklistego. Czy wiecie może, jak to interpretować? Czy warto w ogóle obserwować śluz w fazie wyższych temperatur? Czy to mogą być jakieś zawirowania hormonalne?

    Proszę, oświećcie mnie! :)

    Obserwuję - nie planuję (jeszcze). :)
    *** Zdiagnozowane PCOS z tendencją do powstawania torbieli czynnościowych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak rozroznic sluz lepki od wodnistego, dla mnie sa one bardzo podobne i ciezko mi jest sie w tym rozeznac ;/

  • Andzia_:) Przyjaciółka
    Postów: 97 21

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obserwuję od niedawna swój cykl, więc być może nie wypowiem się do końca prawidłowo, ale spróbuję jakoś wytłumaczyć tę różnicę.

    Wodnisty śluz przypomina, jak sama nazwa mówi, wodę właśnie. W dniach płodnych najczęściej wręcz "wylewa się", jest przezroczysty, daje uczucie poślizgu, naoliwienia, mokrości.

    Śluz lepki jest charakterystyczny dla okresu niepłodnego - gdy złapiesz go między dwa palce, będzie się do nich przylepiał, a gdy palce rozdzielisz, powinny zostać takie jakby "włoski" (mi to przypomina resztki kleju na ręce :) )

    Mam nadzieję, że troszkę rozjaśniłam! Jeśli coś nie tak powiedziałam, proszę bardziej doświadczone koleżanki o poprawienie mnie! :)

    Obserwuję - nie planuję (jeszcze). :)
    *** Zdiagnozowane PCOS z tendencją do powstawania torbieli czynnościowych.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ