X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

pomoc przy wykresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monia8729 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 29 października 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam czy mógłby mi ktoś pomóc w interpretacji mojego wykresu staramy się z mężem o 2 dziecko i dzisiaj rano spadła mi tempka nie dużo ale spadła czy to jakiś znak że sie nie udało pozdrawiam wszystkie staraczki :)

    3e707579afa9f4079a978c13c04bb210.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2016, 08:30

  • Wiosenka Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 29 października 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    taki spadek to nie spadek.
    Choć oczywiscie za wcześnie jeszcze żeby cokolwiek z wykresu wywnioskować, poza tym, że jeśli poprawnie mierzysz temperaturę (zawsze zaraz po obudzeniu i o tej samej godzinie), miałaś owulację.
    Nie myśl o tym za dużo, jeszcze kilka dni i będzie wiadomo.
    Ja się staram drugi miesiąc i w poprzednim tak się nakręciłam (o niczym innym nie myślałam) że pęcherzyk urósł duży ale nie pękł. Tak wyszło z USG, i w tym miesiacu zupełnie wyluzowałam, jakos nie wierzę że mogę zajść w ciążę ot tak po prostu, więc po prostu czekam :)

    W każdym razie trzymam za Ciebie kciuki - jesteśmy na podobnym etapie cyklu :)

    k0kdtv739fvv8kxv.png
    ex2be6yd9uox4umk.png
    zem3vcqgduiyg3ya.png
  • monia8729 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 30 października 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za słowa otuchy jeszcze 5 dni do okresu zobaczymy to czekanie jest najgorsze temperaturę mierze zawsze po obudzeniu i zawsze o tej samej godzinie no nic to ja też trzymam za Ciebie kciuki oby nam się udało w tym cyklu :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ