X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów pomoc w interpretacji - WCZESNA OWULACJA
Odpowiedz

pomoc w interpretacji - WCZESNA OWULACJA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc kobietki :) prosze o pomoc w interpretacji wykresu . Wspołzycie z mezem w czase owulacji potwierdzonej testami owulacujnymi ( mam wczesna owulacje cykle jak w zegarku co 28 dni ) jednak temperatury nie wskazuja na udana próbe poczęcia …:(
    co myslicie .. pomóżcie
    MÓJ AKTUALNY WYKRES
    fc3ad1a5a1423be6148f391b5e1ca2cf.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2016, 20:44

  • ana909 Ekspertka
    Postów: 350 85

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwsze jest wątek z interpretacją wykresu, nie trzeba nowego. Po drugie owulacja wygląda że była, po trzecie do czasu @ nikt nie wywrozy, czy się udało.

    Kocham Cię córeczko ❤
    Alicja 3820g i 54cm ur. 28.09.2016 r ❤❤❤
  • Martyśka Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, niepokoi mnie mój brak @. Bardzo proszę o interpretację wykresu. Podobno lekarz po badaniu usg powiedział, że ovu nie widać choć ja sądzę zupełnie inaczej. Wskazuje na to podwyższenie temp i poziom progesteronu 23,33 w 34 dc. HCG w 34 dc negatywne, test wczoraj negatywny nie wiem już co o tym myśleć. Dzisiaj 38 dc a tu nic, męczy mnie od tygodnia zgaga, wzdęcia i cały czas spać mi się chce.

    18a6c30fa93f01f41bf1762ce840b82e.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 14:24

    18a6c30fa93f01f41bf1762ce840b82e.png
  • dorota14 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    431e204e60acda0c2d2425430298865d.png[/

    Cześć dziewczyny prosze was o interpretacje mojego wykresu.

    dorota14
  • Gagarek Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    No dobrze, a co chciałabyś zinterpretować?
    Skok był, temperatura utrzymuje się na wzniesionym poziomie, coż jeszcze ? :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ