X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji wykresu :)
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    59dc6eebc30245f86b3cca0aaa06deb4]59dc6eebc30245f86b3cca0aaa06deb4.png[/url]

  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie można otworzyć wykresu :) Dodaj link jeszcze raz.

    Irmina
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę skopiować :/

  • dorota14 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosze o lukniecie na mój wykres czy jest szansa na fasolke?
    ff3d139c06f6e8f537a01cc08470fb83.png

    dorota14
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, możecie zerknąć na mój wykres? Cykle mam 28 dniowe, zwykle dość regularne, pierwszy cykl mierzę temperaturę, czy to normalne, że przed owu temperatura mi rośnie? Parę poprzednich cykli robiłam testy owulacyjne i miałam wg nich owulację 17-18 dnia, czasami 15go, różnie, więc wygląda na to, że jestem jeszcze przed owulacją (dziś 9dc), ale dlaczego ona mi tak rośnie? Któraś z was się z tym spotkała?

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Lori Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co myslicie o moim wykresie?

    Lori
  • sylwiaS22 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim spadla mi temperatura o jeden stopien brzuch pobolewa mnie jak na okres czyli marne szanse na ciąże??; (zerknie któraś z was na mój wykres na tablicy??

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ