X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Pomocy!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Załamana Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 17 listopada 2013, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki;)
    Mam taki problem już wam piszę staram się o dzidzię już 1,5 roku ale nie o tym chciałam zapytać a więc dostałam okres 13.11.13r. a miałam dostać 14.11.13r. ale to jeszcze nic od tamtego miesiąca mierze temp. i tak mój okres teraz trwał cztery dni a normalnie trwał 7 dni i co jeszcze zawsze bolał mnie brzuch tak że to koniec a teraz nic i jeszcze jedno w tamtym miesiącu przed okresem temp mi spadła na 36.5 a nawet mniej a teraz mam 36.9 nie wiem co o tym myśleć?? Jeszcze co kłuje mnie jajnik prawy nie wiem co mam myśleć ?? Doradźcie coś proszę

    Załamana;(
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 17 listopada 2013, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze zrob test ciazowy?Tak bedzie najlatwiej:)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie,
    zastanów się nad emocjami jakie ci towarzyszyły w ostatnim miesiącu, mi stres potrafi poprzestawiać cały kalendarz, a jeśli miałam poważne problemy, to okres jest bolesny i krwawy. Nie ma czegoś takiego jak reguła w kwestii cyklu kobiety, NIE MA! W zasadzie są tu kobiety, które odkrywają, że nie mieszczą się w standardach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i na owulację też nie koleżanka zrobi,

  • mussli Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 18 listopada 2013, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem w czym problem. Temperatura spadla, okres trwal 4dni, a skoro napisalas okres to nie bylo to plamienie. A to ze nie boli? Nie zawsze nasz orgamizm musi chodzic jak w zegarku. Zwlaszcza cyklowo. Nie daj sie zwariowac, przeciez okresu dostalas dzien pozniej, a to zadna tragedia. Jeszcze raz powtarzam, ORGANIZM TO NIE ZEGAREK!

    Anoolka lubi tę wiadomość

    Nie wymagaj.
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 18 listopada 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ,mi ostatnio spoznil sie dwa tyg., mialam 37,2 temp. i dostalam @ takze moze warto zrobic test?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2013, 16:43

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 18 listopada 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki :)Prosze napiszcie co o tym myślicie bo ja juz nie wiem sama :( od końca sierpnia staramy sie o dzidzię. Od tego też czasu odstawiłam tabletki po 2 latach przyjmowania. pierwszy okres po odstawieniu dostałam w 29 dniu cylku. A teraz czekam na kolejny okres . dzis mam 35 dzień cyklu i nic. Zadnych objawów zbliżającego sie okresu nie mam. temp cały czas ok 36,4. Raz miałam 36,6 ale to mnie gardlo bolało a mierze w ustach i myśle ze to napewno z tego powodu była wyższa. Zrobiłam wczoraj test ciązowy z wynikiem niestety negatywnym. Co o tym myślicie ? czy to normale ? kiedy sie spodziewać okresu ? nie ukrywam ze bardziej bym wolała zobaczyć 2 kreski niż okres dostać ale w tej sytuacji to samam juz nie wiem . Pomocy . Pozdrawiam

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 18 listopada 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja bym poczekała kilka dni i wtedy wykonała test :) Nie widzę Twoich wykresów i nie wiem czy 36.4, 36.6 to dla Cb podwyższona temperatura, więc ciężko to określić. Zaczekaj ze 2 dni i wtedy zrób.
    Powodzenia! <3

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo zaczęłam mierzyc temp po owulacji ostatniej dopiero i niestety nie mam zakończonego jeszcze cyklu czy jakos tak i ie mogę dodac tu wykresu. :( Dzięki za odp :) ale dziwne mam te temp bo skaczą co dzień to inaczej :( nie mam zebym miała kilka dni podwyzszoną tylko jak juz to jeden dzien a następnego zaś spada do 36,4 albo 36,3 :( juz sie martwie tym wszystkim :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda się na pewno! <3 jak nie w tym cyklu to następnym :)
    Wyczytałam że staracie się 3 cykl. To niedługo, ja 6 i nadal nic :x aż boje się myśleć jak to się będzie dalej ciągło :((

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 19 listopada 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem tego bo czekam na okres (37 dzien cyklu) i ovufriend mi wyznaczyła dzis kolejną owulację przewidywaną a przecież nie dostałam jeszcze okresu.




    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 19 listopada 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okresu jak nie ma tak nie ma (37 dzień cyklu). objawów nadchodzącej @ też nie mam, objawów ciąży też nie ma :( jedyne co to mnie dopadło potworne przeziębienie. 2 dni temu robiłam test ciazowy z wyn. neg :( ale potem sie mu przyjrzałam w innym świetle bo w łazience troche ciemno mam . Co prawda po 2 godzinach wyniku sie nie odczutuje ale widze i nadal dzis jest jedna bardzo gruba krecha a druga ledwo widoczna, jasna... trzeba sie przyjrzec zeby ja dostrzec. Dzis kupiłam drugi test i jutro zrobię go .
    dziewczyny co o tym sądzicie? trzymajcie kciuki !!!! napisze Jutro co wyszło bo juz nie umiem wytrzymać. Pozdrawiam :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 19 listopada 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx: testów nie odczytuje się po pewnym czasie, ponieważ ich składniki mają tendencję do utleniania, co w 90% przypadków da wynik fałszywie pozytywny. Dlatego nakręcanie się testami po godzinach, to wielka loteria ;)
    Przyjmuję się, ze po 3tyg. od stosunku testy są już pewne, więc policz ten czas :)

    48f411ed51.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 20 listopada 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem ze sie nie odczytuje ale miałam nadzieje, ze cos sie uda ... gdzies na forum czytałam ze wielu dziewczynom wyszedł pozytywny jak zrobiły na drugi dzień. Ja zrobiłam dziś i ... jak zwykle :( jakos trace nadzieje ze kiedykolwiek sie uda :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ