X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

pomocy z wykresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tooskawka Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 16 marca 2015, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Dlaczego Jeszcze do tej pory OF nie wyznaczył owulacji? Czy to znaczy że jej nie było, pomimo pozytywnym testom ovu? Któraś może się wypowiedzieć na ten temat? Bardzo bym była wdzięczna

    18dc643e991724ae27280affdca35709.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz owu :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Edycja Autorytet
    Postów: 785 2347

    Wysłany: 23 marca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja proszę o pomoc w zaznaczaniu objawów na wykresie.czemu nie mam możliwości wyboru takich rzeczy jak choroba , ćwiczenia , czy ból lewego jajnika?

  • Muchaolucha Koleżanka
    Postów: 49 33

    Wysłany: 23 marca 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć i czołem!
    Jestem nowa na ovu, dopiero zaczynam przygodę z mierzeniem temperatury, wykresami itp.
    O dziecko staramy się z mężem już 3-ci cykl- tragedii nie ma, ale wiecie jak to jest, podświadomie świdruje w głowie myśl czy aby na pewno wszystko jest ok. :) Ginekolog na razie problemu nie widzi…

    No i właśnie o wykres chciałabym was zapytać. Czy mogłybyście spojrzeć i ocenić moje bohomazy?
    Wydaje mi się, że coś jest nie tak: 12 dc a tempka skacze sobie z 36,5 na 36,6 i tak w kółko. Już tracę nadzieję na owulację.
    No chyba, że mam felerny termometr (rtęciowy, made in China :) ).
    Co myślicie?

    km5sdf9hzr5f5abr.png
    Feluś <3
    atdc3e5e1sotoeov.png

    31.12.2019 - Aniołek 💔 (12 tc)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ