X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomóżcie bo zwariuje czy to cykl bezowulacyjHej wam nic z tego nie rozumiem czemu mam linię ciągłą stałą to jest cykl bezowulacyjny zerknijcie proszę i powiedzcieny?
Odpowiedz

Pomóżcie bo zwariuje czy to cykl bezowulacyjHej wam nic z tego nie rozumiem czemu mam linię ciągłą stałą to jest cykl bezowulacyjny zerknijcie proszę i powiedzcieny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam nic z tego nie rozumiem czemu mam linię ciągłą stałą to jest cykl bezowulacyjny zerknijcie proszę i powiedzcie

  • Arganoil Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to wygląda na brak owulacji, ale jeszcze możesz miec przesuniętą.

    6f2e98458e9e56baca333c7f2ee92af9.png
  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy ci będzie będę musiała brać tabletki na owulacjie

  • Arganoil Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 4 lipca 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wyglądały Twoje poprzednie cykle?

    6f2e98458e9e56baca333c7f2ee92af9.png
  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 4 lipca 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arganoil wrote:
    A jak wyglądały Twoje poprzednie cykle?
    Mierze 1 miesiąc 4 lata temu jak się starałam były cykle bez efektu dopiero suplementy pomogły w owulacji i zajście w ciążę i to za 1 razem z lekami bez leków pół roku i nic nie było

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ