Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Problemy z progesteronem?
Odpowiedz

Problemy z progesteronem?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lajna Ekspertka
    Postów: 212 98

    Wysłany: 7 lipca 2020, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy taki wykres może oznaczać problemy z progesteronem? a382eda17a415e266f50fa2ec75b135c.png

    rfxg3e3ke5dy9hpj.png
  • Kate28 Autorytet
    Postów: 310 137

    Wysłany: 8 lipca 2020, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko stwierdzić. Temperatura ładnie rośnie, spadek koło 6/7 dnia jest więc wygląda ok, ale może być wręcz przeciwnie. U mnie mam bardzo wysoki progesteron, ponad 3 razy przekracza normę. Najlepiej zrób sobie badanie progesteronu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2020, 07:47

    💔 Aniołek - 05.11.2018 - 7tyg

    👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ Toxoplazma gondi IgM 0.2 COI,
    ✅ Toxoplazma gondi IgG <0.1IU/ml,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅ Morfologia -> leukocyty 4,90.
    ✅Progesteron,
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

    🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.
    ❌Morfologia 1%


    💊kwas foliowy

    ,,Ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz"
  • Andzia91 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 27 lipca 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,bardzo potrzebuję waszej rady. Zrobiłam progesteron 9 dpo i wynik 16,200 ng/ml A norma w fazie lutealnej jest podana 1,20-15,90. Czy to źle?

    21.03 dwie kreski na teście
    06.04 jest ❤
  • Andzia91 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 27 lipca 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wklejam mój wykres w razie czego

    ccc3e875bcfea0d8daefc8abab5eb712.png

    21.03 dwie kreski na teście
    06.04 jest ❤
  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 28 lipca 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że nie masz powodów do obaw. W końcu organizm to nie maszyna. Poza tym poziom progesteronu jest bardzo zmienny w ciągu doby. Wg mnie wszystko u Ciebie ok.
    Andzia91 wrote:
    Hej,bardzo potrzebuję waszej rady. Zrobiłam progesteron 9 dpo i wynik 16,200 ng/ml A norma w fazie lutealnej jest podana 1,20-15,90. Czy to źle?

    Andzia91 lubi tę wiadomość

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ