X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Programy mobilne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 8 października 2014, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie jakieś sprawdzone aplikacje na smartfony czy tablety, które pomagają obliczyć owu, gdzie mozna wpisać temp, gdzie pokazuje sie wykres itp?

    Niestety na mojego W8 nie mogę znaleźć nic godnego uwagi, albo na tyle intuicyjnego, żeby w ogóle dalo sie z tego korzystać.

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2014, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Androidzie testuję aplikację OvuView - bogaty program, porzuciłam dla niego WomanLog Kalendarz, bo jakieś bzdury pokazywał przy wyznaczaniu temperatury podstawowej...
    Korzystam jeszcze z podstawy, czyli oficjalnej aplikacji INERu, ale ona nie wyznacza nic z automatu, więc nie wiem czy Cię zainteresuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2014, 01:24

    gigsa lubi tę wiadomość

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 8 października 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też używam OvuView. Program z ineru ma lepsze oznaczenia, ale przy moich bardzo niskich temperaturach wyskakiwał bład i różne temperatury zlewały się w jedno.

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 9 października 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, żadnej z tych aplikacji nie ma na W8 :(

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 9 października 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka ja też korzystałam z Womenlog. Jak dla mnie to porażka

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem tak: WomanLog był fajny, póki nie mierzyłam temperatury... :-D

    @KathleenPL spróbuj może to: OvuControl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2014, 20:50

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 października 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak korzystam z womenlog pro, ale ńie mierzę temperatury akurat. Tak poza tym to bardzo sobie chwalę od kilku lat mam cykle w jednym miejscu :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przygotowałam screeny wykresów z obu aplikacji, o których pisałam wcześniej:

    OvuView, linie zaznaczane są przez program: http://banny.republika.pl/Obrazy/OvuView.jpg

    INER, tu samodzielna interpretacja: http://banny.republika.pl/Obrazy/Iner.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2014, 15:51

  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 12 października 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli która jest lepsza ja na razie mama ovu dla mnie najwazniejsze jest aby była po polsku i prosta w obsłudze

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chcesz automat to Ovu, jeśli chcesz sama interpretować wykres, zgodnie z zasadami Rotzera, to INER - zależy czego oczekujesz...

  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 12 października 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wrote:
    Jeśli chcesz automat to Ovu, jeśli chcesz sama interpretować wykres, zgodnie z zasadami Rotzera, to INER - zależy czego oczekujesz...

    to ovu nie umiem interpretowac wykresu na razie to dla mnie skomplikowane

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ