X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów prośba o interpretację wykresu
Odpowiedz

prośba o interpretację wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 23 listopada 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu nie zaznazyło owulacji ale mam cichą nadzieję że już była. Jak myślicie ? Ogólnie mam krotkie fazy lutealne i chcialabym brać luteinę dla podtrzymania ciąży w razie czego ale nie wiem czy już brać czy zaczekać jeszcze ze 2 dni?

    115bfb75782802775a7b78ca1617a0ea.png

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 23 listopada 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety temperatury nie wskazują na owulacje ale mierzysz o różnych porach wiec interpretacja może być zaburzona. A co do leku to nie wypowiadam się bo nie wiem :-)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 23 listopada 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te 2 ostatnie sa podwyzszone mam generalnie bardzo pozno owulacje. No coz... Zobaczymy moze akurat owulacja byla... Chyba zaczekam jeszcze ze 2 dni jak bedzie podwyzszona zaczne brac luteine.

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A próbowałaś może się wspomóc testami owulacyjnymi- może byłoby Ci łatwiej wyśledzić owulkę. Mam też słabo wyraźny skok i gin kazał mi robić testy od 8 dc co drugi dzień, a jak zacznie ciemnieć to codziennie. Wyszedł pozytyw 19 dc, ale tempka nie skoczyła wyraźnie, a ja w strachu pobiegłam na usg w 21 dc. Oczywiście było już po ;) Najważniejsze dla mnie, że była. Też się bałam zaczynać duphaston w obawie, ze zablokuję owulację.

  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 23 listopada 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    A próbowałaś może się wspomóc testami owulacyjnymi- może byłoby Ci łatwiej wyśledzić owulkę. Mam też słabo wyraźny skok i gin kazał mi robić testy od 8 dc co drugi dzień, a jak zacznie ciemnieć to codziennie. Wyszedł pozytyw 19 dc, ale tempka nie skoczyła wyraźnie, a ja w strachu pobiegłam na usg w 21 dc. Oczywiście było już po ;) Najważniejsze dla mnie, że była. Też się bałam zaczynać duphaston w obawie, ze zablokuję owulację.

    Nie robię testów bo mam PCOS i wychodziły mi w zasadzie cały czas pozytywne :). A ile dni po owulacji wzrosła ci temperatura?

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 24 listopada 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczekałam i wygląda na to, że owu była :)

    115bfb75782802775a7b78ca1617a0ea.png

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny poprosze i spojrzenie na moj wykres, bo nie wiem czy owu byla czy bedzie dopiero?

  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 24 listopada 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem jeszcze nie było. A nie masz czasem jakiś zaburzeń hormonalnych?

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej nie mam tylko miesiaczki raz co 30...32 lub co 36 ale dzisiaj mam sluz w postaci bialka kurzego a wczoraj dwie kreski bordowe testu owulacyjnego to moze owulka dzis lub jutro?

  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj naparzaja mnie brodawki wgl piersi sie wrazliwe zrobily. Wczoraj moje brodawki zrobily sie czerwone i piekly uczucie takie jakby byly poharatane. A dzisiaj na obu piersiach powylazily mi zyly na sutkach nawet! Brzuch pobolewa jak na @. I jakies diody mi powylazily... Ech... Cos mi sie zdaje ze juz za pare dni...@.... Zaczelam nawet brac luteine bo u mnie owu rzadko wystepuje a jak juz to faza wyzszych temp. Jest bardzo krotka. Chyba nie zaszkodzi to ewentualnej ciazy?

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzen2210 wrote:
    raczej nie mam tylko miesiaczki raz co 30...32 lub co 36 ale dzisiaj mam sluz w postaci bialka kurzego a wczoraj dwie kreski bordowe testu owulacyjnego to moze owulka dzis lub jutro?
    A co test ci pokazal dzisiaj?

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skończyły mi sie iec nie robiłam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już nie wiem co z tą owulką:(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ