X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o interpretację wykresu
Odpowiedz

Prośba o interpretację wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo Was proszę o pomoc w interpretacji cyklu. Jestem w tych sprawach początkująca, bo to dopiero pierwszy świadomie obserwowany przeze mnie cykl. Czy są rzeczy na które powinnam zwrócić uwagę, czy coś może budzić niepokój? Będę wdzięczna za wasze opinie i komentarze. :)

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:55

    Lili87, kasiulek1201 lubią tę wiadomość

    20140607580114.png

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pij dużo wody żeby śluz się poprawił, może olej z wiesiołka zastosuj?

    Lili87, kasiulek1201 lubią tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z piciem wody mam ogromny problem, bo kiedy jestem w pracy - a pracuje po 12h- to przez cały dzień wypijam 2 szklanki kawy i to wszystko, dlatego wiem, że muszę się pilnować bardzo i zacząć kontrolować ilość płynów. Za to od 4 dni pije siemię lniane ale dziś wybieram się do apteki i chyba faktycznie zakupię ten olej. Może coś w końcu ruszy, tym bardziej, że szwagierka niedawno urodziła i teraz wszyscy naciskają na nas... a to wcale nie pomaga :( Bardzo wam dziękuję za komentarze :)

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:55

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

    20140607580114.png

  • mordulka21 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Cykl mam regularny, srednio 28 dni. Okres pojawil sie wczesniej niz powinien ( jakies 5 dni) do tego byl i krotszy i mniej obfity.....sluz plodny juz w 8 dniu cyklu i do tego silny bol w podbrzuszu- tak jak zwykle podczas owulacji. Dzis jest 12 dc i juz kremowy..jakby bylo po wszystkim...Co myslicie?

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:55

    20140607580114.png

  • kasiulek1201 Znajoma
    Postów: 23 40

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosze o interpretacje mojego wykresu z gory dziekuje

    kasik
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:56

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

    20140607580114.png

  • kasiulek1201 Znajoma
    Postów: 23 40

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm mam zamalo informacji jaki sluz jaka macica zeby do konca potwierdzic owulacje dziekuje za odpowiedz

    kasik
  • kasiulek1201 Znajoma
    Postów: 23 40

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poprzedni wykres mialam lepszy i nic z tego nie wyszlo porazka ale co tam glowa do gory

    kasik
  • kasiulek1201 Znajoma
    Postów: 23 40

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skadskok temperatury od wczoraj czy to normalne w tej fazie cyklu proszeo odp

    kasik
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Dziewczyny może Wy mi wytlumaczycie dlaczego ovu juz czwarty raz zmienia mi owulacje z 14 na 17 dc i na odwrót. Dzisiaj kolejny raz zmienił z 14 na 17. Dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ważka wrote:
    Witam! Dziewczyny może Wy mi wytlumaczycie dlaczego ovu juz czwarty raz zmienia mi owulacje z 14 na 17 dc i na odwrót. Dzisiaj kolejny raz zmienił z 14 na 17. Dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam

    Bo to tylko system i nie można się na nim opierać.. przerabiałam to u siebie. Na usg było już ciałko żółte a mi dopiero owulacje wyznaczył ;) Przesuwa się bo nanosisz kolejne pomiary, które np. mogą być zaburzone i to już ma wpływ na cały wykres. Nawet jak mierzysz wszystko jak trzeba to może dziać się coś w organizmie co zwichruje tempkę - nawet stres - u mnie tak było. Dałam sobie więc spokój z wykresami.. u mnie się nie sprawdziły. Byle czynnik zakłócał.. no i trzymałą się do @ na wysokim poziomie więc nie miałam żadnej informacji czy mogło się udać. Czasem miałam podniesioną tempkę w 1 fazie i nie było widać wyraźnie skoku.. stresowałam się, że nie było owulacji, a była.. Może są osoby u których wykresy się sprawdzają, ale u mnie niestety nie.. spróbuj kilka miesięcy i zdecyduj sama.

  • jusstyna Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Poprosiłabym was o spojrzenie na mój wykres i skomentowanie czy coś może z tego wyjść w tym cyklu?

    jusstyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kata dziękuję bardzo i powodzenia życzę :-D

  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tu od niedawna. Mam zdiagnozowanie PCOS i odkąd jestem pod opieka lekarza, który się na tym zna, zaczelam bardziej monitorować swoje cykle. Mierze temperaturę i dobie testy owulacyjne paskowe oraz mam mikroskop na ślinę. W tym miesiącu mój wykres jest dziwny i nie bardzo rozumiem jak go interpretować. W 14 dniu cyklu mikroskop pokazał ,paprotki" śluz był płodny przez dwa dni jednak nie zauwazylam znacznego wzrostu temperatury i jest w zasadzie niższa niż w pierwszej fazie przed spadkiem. Możliwe ze pęcherzyk nie pękł? Nie byłam w tym miesiącu na monitoringu bo święta, nowy rok.. To drugi cykl wspomagany Clo. W poprzednim miałam jeszcze zastrzyk z Ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka. Czy mogę prosić na zerknięcie na mój wykres i opinie, jak to wygląda Waszym zdaniem? Tylko nie wiem czy wykres się udostępnił...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2015, 23:28

  • Laleczka Znajoma
    Postów: 20 19

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktos moze zerknac na moj wykres ? Bo tak dziwnie spadla mi temperatura.

    Przede wszystkim pozytywne myślenie :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ