X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny patrząc na mój wykres - owulacja już była? Dopiero będzie? A może wcale jej nie było? Nie wiem co mam robić, bo gin kazał brać lutkę po owulacji... ale ja wyjątkowo nie jestem pewna kiedy ona była?! Wg mnie ok 11dc, i tak też OF wyznaczył na początku, ale ponieważ tempka namiętnie mi spada to i OF zmienił zdanie. A ja zwątpiłam w ten cykl... może któraś z Was miała taką sytuację, albo ma chociaż pomysł kiedy w takim razie brać lutkę?

    dodam że od 11dc miałam bóle lewego jajnika przez 3 dni, a od 2 dni mam bardzo napiete podbrzusze, bóle jak na @ i bolą mnie oba jajniki ;-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 17:30

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie masz bardzo wysokie temperatury i ciezko powiedziec. Wg mnie owulacji nie było, a bóle mogą zwiastowac nadchodząca owulacje. Moze poczekaj jeszcze 2- 3 dni i zobaczysz jak sie sytuacja rozwinie. Już dośc długo masz śluz płodny wiec mysle ze wiecej go w tym cyklu nie bedzie. Nie wiem czy wiesz, ale czesto owulacja nastepuje w okolicach tzw "dnia szczytu śluzu" czyli w ostatni dzien "dni płodnych"

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no cóż, tłumaczę to sobie tak: wyjścia są dwa - albo ciąża będzie albo nie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ