X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wyników badań
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wyników badań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • editt018 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 18 września, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny (:

    Od dłuższego czasu staramy się, póki co bezowocnie. Ginekolog zalecił mi zrobienie badań na początku cyklu i 7 dni po owulacji.

    Mogę Was prosić o pomoc w interpretacji badań robionych w 2 dniu cyklu?

    FSH 5,74 (norma 3,5-12,5)
    LH 8,02 (norma 2,4-12,6)
    Estradiol 36,30 (norma 30,9-90,4)
    AMH 50,2 (norma dla wieku 34 lat 4,11-58,0) - po przeliczeniu 7,028ng/ml

    TSH - 1,77 (norma 0,27-4,20)
    FT3 - 3,11 (norma 2,00-4,40)
    FT4 - 1,16 (norma 0,92-1,68)
    anty-TPO - 17,70 (norma 0,00-34,00)
    anty-TG - 18,60 (norma 0,00-115,00)

    Dziękuję!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ