X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w załadowaniu nowego wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w załadowaniu nowego wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ona_ Koleżanka
    Postów: 82 18

    Wysłany: 13 listopada 2022, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, am mały problem nie korzystałam z aplikacji przez kilka lat i teraz mam czas trwania cyklu 1832dni mam problem bo niw wiem jak przejść żeby być na aktualnym wykresie żeby dodać ostatnią miesiączke itp. Dodam że wykupiłam pakiet premium.
    W latach poprzednich korzystałam że strony internetowej w tej chwili z aplikacji.
    Będę wdzięczna za pomoc jak mam to zmienić.
    Pozdrawiam

    👩39
    🧔‍♂️41
    👨‍👩‍👧 2017
    3.10- II
    4.10 beta 46.1
    6.10 -106.9
    9.10 -375.3
    11.10- 1085.9
    13 10- 2838.1
    16.10- 9912,7
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 4380 8356

    Wysłany: 13 listopada 2022, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona_ wrote:
    Cześć dziewczyny, am mały problem nie korzystałam z aplikacji przez kilka lat i teraz mam czas trwania cyklu 1832dni mam problem bo niw wiem jak przejść żeby być na aktualnym wykresie żeby dodać ostatnią miesiączke itp. Dodam że wykupiłam pakiet premium.
    W latach poprzednich korzystałam że strony internetowej w tej chwili z aplikacji.
    Będę wdzięczna za pomoc jak mam to zmienić.
    Pozdrawiam
    Tzn w aplikacji nie przekierowuje Cie od razu na aktualny wykres? To gdzie?

    Wyniki badań i suple/leki opisane w pamiętniku

    ♀️28
    ❌PCOS; niedoczynność tarczycy (mała tarczyca); po LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV), PAI hetero, MTHFR C677 hetero

    ♂️ 33
    ❌HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🔸 01.2023 wizyta w klinice -> rekomendacja IVF (b. słabe wyniki nasienia)
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności od 29.09.2023r.
    🔹10.2023 poprawa wyników nasienia, przeleczona ureaplasma,
    🔸 01.2024 LEEP szyjki macicy 🦀 ✔️
    🔹 02.2024 powrót do starań, start szczepień: gardasil 9
    🔹03.2024 - stymulacja START
    I stymulacja: lametta 1x 5-9dc 🩸
    II stymulacja: lametta 2x 3-7dc + ovi 🩸
    III stymulacja: lametta 2x 3-7dc + eutrig 🕐

    🔜 Plany:
    ◾️ Stymulacje
    ◾️ HSG/histero-laparo + biopsja CD138 i CD56
    ◾️ KIRy 07.2024
    ◾️ IUI
    ◾️ IVF 2025

    "Najwięcej o robieniu dzieci wiedzą właśnie ci, którym nie wychodzi, a nie na odwrót. To chyba nie tak powinno być"
  • Ona_ Koleżanka
    Postów: 82 18

    Wysłany: 13 listopada 2022, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Tzn w aplikacji nie przekierowuje Cie od razu na aktualny wykres? To gdzie?

    Już udało mi się zmienić wykres na aktualny. Ale musiałam zalogować się na stronie internetowej i tak zmienić i dopiero wejść w aplikacje i było już ok.
    Dzięki za chęci 😊
    Pozdrawiam

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👩39
    🧔‍♂️41
    👨‍👩‍👧 2017
    3.10- II
    4.10 beta 46.1
    6.10 -106.9
    9.10 -375.3
    11.10- 1085.9
    13 10- 2838.1
    16.10- 9912,7
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 4380 8356

    Wysłany: 13 listopada 2022, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona_ wrote:
    Już udało mi się zmienić wykres na aktualny. Ale musiałam zalogować się na stronie internetowej i tak zmienić i dopiero wejść w aplikacje i było już ok.
    Dzięki za chęci 😊
    Pozdrawiam
    Najważniejsze że się udało. 😁

    Wyniki badań i suple/leki opisane w pamiętniku

    ♀️28
    ❌PCOS; niedoczynność tarczycy (mała tarczyca); po LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV), PAI hetero, MTHFR C677 hetero

    ♂️ 33
    ❌HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🔸 01.2023 wizyta w klinice -> rekomendacja IVF (b. słabe wyniki nasienia)
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności od 29.09.2023r.
    🔹10.2023 poprawa wyników nasienia, przeleczona ureaplasma,
    🔸 01.2024 LEEP szyjki macicy 🦀 ✔️
    🔹 02.2024 powrót do starań, start szczepień: gardasil 9
    🔹03.2024 - stymulacja START
    I stymulacja: lametta 1x 5-9dc 🩸
    II stymulacja: lametta 2x 3-7dc + ovi 🩸
    III stymulacja: lametta 2x 3-7dc + eutrig 🕐

    🔜 Plany:
    ◾️ Stymulacje
    ◾️ HSG/histero-laparo + biopsja CD138 i CD56
    ◾️ KIRy 07.2024
    ◾️ IUI
    ◾️ IVF 2025

    "Najwięcej o robieniu dzieci wiedzą właśnie ci, którym nie wychodzi, a nie na odwrót. To chyba nie tak powinno być"
  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 283 202

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dokladnie to samo co Ona_. Urodziłam i chciała
    bym rozpoczac nowy cykl, ale sie nie da, nowy cykl sie nie rozpoczyna, mam taki długi 330-dniowy. Jest instrukcja jak to zrobić logujac sie na stronie ovufriend.pl, tylko że u mnie nie wyswietla sie zakladka "cykle". Miałyście coś takiego?

    age.png

    preg.png
  • Miisia94 Ekspertka
    Postów: 178 255

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, tez mam ten problem. Ustawiam miesiączkę (pierwsza od porodu) a cykl jest nadal ciążowy. Nie widzę na stronie możliwości zmiany

  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 283 202

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miisia94 wrote:
    Cześć dziewczyny, tez mam ten problem. Ustawiam miesiączkę (pierwsza od porodu) a cykl jest nadal ciążowy. Nie widzę na stronie możliwości zmiany
    Mi sie ostatecznie udało, ale tak kombinowałam, ze juz nie pamietam co ostatecznie zadziałało. Na pewno usuwalam pozytywny test ciążowy, żeby apka nie "widziała" ciąży, sprobuj tego. I chyba usuwałam kalendarz ciąży na bellybestfriend. Jako pierwszy dzien miesiączki nie moze być zaznaczone "plamienie", musi być co najmniej "lekkie krwawienie".
    Teraz mam jeden taki dlugi cykl do dnia porodu, petem taki od porodu do pierwszej miesiączki i kolejny juz normalny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2023, 18:21

    age.png

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ