X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

proszē o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kinia123 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu od kilku dni.Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wykresu i badania usg. 14 stycznia byłam u gin i stwierdził pękniēty pęcherzyk i płyn w zatoce D. Bylam nieco zdziwiona bo nie miałam żadnych objawów owulacji więc po dłuższej dyskusji ona sprecyzowała jeszcze że nastąpiło pęknìęcie rankiem.To już kolejny cykl gdzie testery płodności nie wykazuja owulacji.Temperatura jednak wskazała owulację dopiero tydzień po ustalonej na usg.Śluz też był wtedy płodny.Robiłam badania na hormony , jedynie prolaktyna jest podwyższona (30)wybieram się do tej gin na wizytę i nie wiem jak z nią dyskutować, bo jest barxzo pewna siebie zresztą wyśmiała mnie z moich metod naturalnych.Mam zaburzenia okresu ok.roku a ona mi mówi że to normalne w tym wieku.Pomóżcie mi!

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia 123!
    Jeżeli lekarka Cię wyśmiała z Twoich naturalnych metod i nie jesteś zadowolona z jej wypowiedzi, to gnaj do innego ginekologa - nawet tylko po to żeby poznać jego opinię.

    Konsultacja z innym lekarzem jest tutaj wskazana jeszcze ze względu na to,że co to ma znaczyć,że"zaburzenia okresu są normalne w tym wieku".

    Idziesz z problemem i oczekujesz,że lekarz ci pomoże.
    Ja bym poszła do innego ginekologa - to moja rada.


    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • kinia123 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ja właśnie też tak zrobię tylko czekam na efekt końcowy w tym cyklu i pokażę jej cały wykres. FAJNIE ŻE TU trafiłam

    Doris-83 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ