X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prosze o interpretacje
Odpowiedz

Prosze o interpretacje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zaneta880 Znajoma
    Postów: 22 0

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/b4092bd8fa9dc3ea7c08f90aad70569a

    zaneta880
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego jeszcze nie testowalas?? Tutaj juz tylko test pomoze;)

  • zaneta880 Znajoma
    Postów: 22 0

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo boje sie ze wyjdzie negatywny dlatego wolalam zeby ktos mi powiedzial czy istnieje jakas szansa

    zaneta880
  • zaneta880 Znajoma
    Postów: 22 0

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam test 11 dni temu ale wieczorem wyszedl negatywny rozmawialam z polozna i powiedziala zebym brala pod uwage ten drugi wzrost temperatury i wlasnie nie wiem czy moze byc cos na rzeczy:)b4092bd8fa9dc3ea7c08f90aad70569a.png

    zaneta880
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwazam, że nie wiadomo czy owulacja w ogole była, bo temperatury sa za niskie, w drugiej fazie powinny być dużo wyższe. W dodatku dziwny ten kilkudniowy skok. Nie bylas może chora w tym czasie? No i kolejna sprawa- sluz rozciągliwy który już nie wystepuje po owulacji, a Ty masz go zaznaczonego całkiem niedawno wiec może jesteś przed owulka

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • zaneta880 Znajoma
    Postów: 22 0

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie chora nie bylam i tez mnie to wlasnie dziwi co do sluzu to dopiero sie ucze obserwowac wiec tez do konca nie wiem jak ma go interpretowac

    zaneta880
  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi dziewczyny czy ta moja temperatura jest w porzadku? Czy jest szansa zeby zakonczylo sie na zielono? Jakies dziwne wydaja mi sie te tempki. A mierze tak jak powinno to byc:-)

    km5stv73b57ghe1m.png
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paola1205 poczekaj jeszcze kilka dni, może zacznie ładnie rosnąć, a jak wyglądają Twoje cykle bo widzę, że długość krwawień a raczej plamień jest jak dla mnie niepokojąca. konsultowałaś to kiedyś z ginem?

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko w tym cyklu bylo takie niepokojące dlugie krwawienie. Lekarz dał mi skierowanie na prolaktynę, a nawet nie zapytalam dlaczego akurat prolaktyna.
    Dodatkowu ovu zmienilo mi dzien ovu, mysle ze chyba dosc pozno?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 09:30

    km5stv73b57ghe1m.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaneta musisz poczytac w bazie wiedzy OF jak obserwowac i jak okreslac sluz. To nie takie trudne :)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • zaneta880 Znajoma
    Postów: 22 0

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 dziekuje bardzo :)

    zaneta880
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ