X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę o interpretacje- chodzi o owulacje
Odpowiedz

Proszę o interpretacje- chodzi o owulacje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    da2310fd40a128a19982780959405f6f.png

    74di4z17q2rryrdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 12 dzien OF wyznaczy Ci owulacje. Ale ddopiero bedzie to za dwa dni bo musza byc trzy wyzsze a na razie jest jedna;) wszystko ok;)

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina30 - póki co u Ciebie skoku temperatury nie było. O skoku można mówić wtedy, gdy trzy temp. pod rząd są o 0,5 wyższe od 6-ciu poprzednich niskich. Owulacja natomiast wystąpić może nie tylko w dniu skoku albo dniu poprzedzającym skok, ale też ok. 3 dni przed lub po nim. Owulacji nie da się precyzyjnie co do dnia wyznaczyć na podstawie temperatury, można tylko domniemywać.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę tak jak Iwcia. Czekaj cierpliwie, ovu niedlugo ci zaznaczy

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może i mi "rzucicie okiem" na moj wykres? :) Sprawa jest taka: OF wyznaczył mi niepewna owulacje na 16dc, ALE to dziwne bo był skok i teraz mam druga faze wyzszych temperatur i owulacja powinna wypadac około 19dc, czyli w okolicach dnia szczytu (bo zazwyczaj tak mam) No i troche to dziwne ze program nadal nie jest przekonany zeby mi zaznaczyc linia ciagła ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia jesli odchaczysz bol jajnika w 17dc to bedzie juz potwierdzona owulacja. Tak mi sie wydaje. Bo program bierze to pod uwage i dlatego mu zaklucila ta informacja szyki;) sprobuj i zobaczysz. I dobrze wykres wyglada;)

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia to nic nie da. Program nie bierze w ogole pod uwage to co zaznaczamy ( no chyba ze przy prognozowaniu szans na ciaże po owulacji, a nie przed)
    A tak jak mowisz ze zakłociła mu informcja szyjki to nieprawda bo własnie szyjka jest tak jak byc powinna w tych dniach ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A probowalas odchaczyc. Jak ja zaznaczalam bol to tez zmienil na przerywana. Na pewno bierze to pod uwage. Sprawdzilam. Ja nie pisalam ze szyjka zaklucila:/ tylko ze zanaczony bol jajnika pomieszal SZYKI.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    Iwcia to nic nie da. Program nie bierze w ogole pod uwage to co zaznaczamy ( no chyba ze przy prognozowaniu szans na ciaże po owulacji, a nie przed)
    A tak jak mowisz ze zakłociła mu informcja szyjki to nieprawda bo własnie szyjka jest tak jak byc powinna w tych dniach ;)
    A ja myslę, że problem leży w zaznaczonym śluzie. A to już program bierze pod uwagę. Po owulacji nie ma śluzu płodnego.
    Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona M faktycznie nie spojrzalam na sluz tylko na zaznaczone bole. To faktycznie przez sluz jest przerywana linia owulacji.

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Probowałam odhaczyc i nic sie nie zmienia. Iwcia i Mona a co z tym sluzem jest nie tak? ZAWSZE mam w tych dniach śluz płodny oraz wysoko szyjke ( i miekka ) Wiem oczywiscie, ze sluz plodny nie wystepuje po owulacji, juz blisko rok sie obserwuje wiec wiem co nie co. Wszystko wg mnie sie zgadza i nawet temp tez, ale nie wiem dlaczego jest na 16dc zaznaczony przerywany a 19dc ciagła ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie nie ma skoku jeszcze dzisiaj lekko spadła temperatura:-( wczoraj 36.43 a dzisiaj 36.41 troche dziwne bo myslalam ze bedzie skok dzisiaj powyżej 36.43

    74di4z17q2rryrdy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ