X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów prosze o interpretacje wykresu
Odpowiedz

prosze o interpretacje wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kuba_monika Koleżanka
    Postów: 48 5

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    95829f149c34d50a32f42611ad2f00b8.png

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem masz prawidlowo wyznaczona owulacje.

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • kuba_monika Koleżanka
    Postów: 48 5

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za info ,juz teraz tak,bo ovu mi ja przesunelo.a jak sadzisz na dzien dzisiejszy ,zastanawia mnie ten skok w 6 d po ?

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoki i spadki sie zdazaja, nie da sie z nich nic wyczytac. Gorzej jak wykres przypomina zeby rekina, caly jest w spadkach i skokach, wtedy moze(nie musi) sugerowac problem z prolaktyna. Taki jednorazowe "wybryki" to norma.

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • kuba_monika Koleżanka
    Postów: 48 5

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie mam problem z prolaktyna,ale od dwoch miesiecy lecze sie dostinexem ,wiec juz jest uregulowana.dzieki za info

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ