X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Proszę o pomoc!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Adelfablanca Koleżanka
    Postów: 42 11

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki u mnie taka sytuacja: Okres miałam 25 marca trwał 6-7 dni. Czyli tak jak zwykle.Cykle mam średnio co 30 dni. Powinnam dostać @ 25 kwietnia... nie przyszła.
    Dzień później zaczełam plamić. Najpierw na brunatno, potem przezroczysty śluz z domieszką krwi, następnie krew brunatna, i znów brunatne plamienie. Trwało to łącznie 3 dni. Temperatura cały czas w granicach 36.9 - 37,7... Do tej pory mam bóle podbrzusza, czasem tak silne że w nocy się budzę. Doszły nudności poranne, wymioty. I bóle krzyża.
    Jestem bardzo zmęczona, mogłabym przesypiać całe dnie.
    Zgłupiałam kompletnie. Gdyż co prawda jest ryzyko ciąży, ponieważ kochałam się z mężem na 3 dni przed dniami płodnymi (stosunek przerywany). Robiłam 3 testy. Jeden negatywny. Dwa następne pozytywne tylko że wynik ukazał się dopiero po upływie 30 min. Także nie wiem czy nie jest sfałszowany.
    Nie wiem co mam myśleć, boję się gdyż na tydzień przed spodziewaną @ miałam robiony rtg kręgosłupa.
    Co sądzicie? Jest jakaś szansa że jednak jestem w tej ciąży?

  • jeszczedzien Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 5 maja 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli robiłam test ciążowy i wynik był negatywny to czy sprawdzałam ponownie po godzinie czy 3 godzinach nadal był negatywny i nic mi się nie odbarwiało :).

    e258b18de3c19029ca3c9a0bb634f322.png
  • Adelfablanca Koleżanka
    Postów: 42 11

    Wysłany: 5 maja 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszczedzien wrote:
    Jeśli robiłam test ciążowy i wynik był negatywny to czy sprawdzałam ponownie po godzinie czy 3 godzinach nadal był negatywny i nic mi się nie odbarwiało :).

    Czyli mam przez to rozumieć, że istnieje prawdopodobieństwo że wynik testu jednak się nie myli i jestem w ciąży?

  • Adelfablanca Koleżanka
    Postów: 42 11

    Wysłany: 5 maja 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszczedzien wrote:
    Jeśli robiłam test ciążowy i wynik był negatywny to czy sprawdzałam ponownie po godzinie czy 3 godzinach nadal był negatywny i nic mi się nie odbarwiało :).

    Czyli mam przez to rozumieć, że istnieje prawdopodobieństwo że wynik testu jednak się nie myli i jestem w ciąży?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ