X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów proszę o pomoc w interpretacji, może ktoś miał takie plamienie...
Odpowiedz

proszę o pomoc w interpretacji, może ktoś miał takie plamienie...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Azor Przyjaciółka
    Postów: 68 70

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam prśbę, pierwszy taki cykl kiedy mam osłownie plamienie na różowo-czerwono, raz w ciągu dnia... Jakie mogą być przyczyny? Tak się wystraszyłam, pobiegłam od razu zrobiłam cytologię.

    f2w3rjjgf9g4r1jh.png

    km5scwa1mo0ovi5f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A test ciazowy zrobilas?

  • Azor Przyjaciółka
    Postów: 68 70

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test zrobiłam sikany o czułości 10 - ujemny dzisiaj
    czy któraś z Was miała jakieś problemy np. torbiej, nadzerke i pojawiały się takie dolegliwosci (plamienia jednorozowe w ciągu dnia)
    Ja mam nadżerkę, (od zawsze) ale nie miałam plamień, byłam u ginekologa pobrała mi cytologię.
    Naczytałam się że przy raku szyjki macicy mogą występować i dostaję schiza...

    f2w3rjjgf9g4r1jh.png

    km5scwa1mo0ovi5f.png
  • Azor Przyjaciółka
    Postów: 68 70

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cytologia wyszła dobra, poza tym że są bakterie, wygląda na to, że winna jest nadżerka i stan zapalny, ulżyło mi troszkę... pozdrawiam

    f2w3rjjgf9g4r1jh.png

    km5scwa1mo0ovi5f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ