X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów proszę o pomoc w interpretacji, może ktoś miał takie plamienie...
Odpowiedz

proszę o pomoc w interpretacji, może ktoś miał takie plamienie...

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Azor Przyjaciółka

Wysłany: 15 marca 2014, 14:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam prśbę, pierwszy taki cykl kiedy mam osłownie plamienie na różowo-czerwono, raz w ciągu dnia... Jakie mogą być przyczyny? Tak się wystraszyłam, pobiegłam od razu zrobiłam cytologię.

f2w3rjjgf9g4r1jh.png

km5scwa1mo0ovi5f.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 marca 2014, 19:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A test ciazowy zrobilas?

• Azor Przyjaciółka

Wysłany: 15 marca 2014, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    test zrobiłam sikany o czułości 10 - ujemny dzisiaj
    czy któraś z Was miała jakieś problemy np. torbiej, nadzerke i pojawiały się takie dolegliwosci (plamienia jednorozowe w ciągu dnia)
    Ja mam nadżerkę, (od zawsze) ale nie miałam plamień, byłam u ginekologa pobrała mi cytologię.
    Naczytałam się że przy raku szyjki macicy mogą występować i dostaję schiza...

f2w3rjjgf9g4r1jh.png

km5scwa1mo0ovi5f.png
  • Azor Przyjaciółka

Wysłany: 26 marca 2014, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cytologia wyszła dobra, poza tym że są bakterie, wygląda na to, że winna jest nadżerka i stan zapalny, ulżyło mi troszkę... pozdrawiam

f2w3rjjgf9g4r1jh.png

km5scwa1mo0ovi5f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ