X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Przed testowaniem śluz rozciągliwy zdjęcie
Odpowiedz

Przed testowaniem śluz rozciągliwy zdjęcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem 4 dni przed miesiączką i mam taki śluz czy on zwiastuje ciążę ?
    Do tego na teście w sobotę widoczny bladzioch

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e09f9aa0d766.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/deaed035744e.jpg

    Córka 2015 <3
  • wisieninka_89 Autorytet
    Postów: 1051 391

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluz moze byc rozny. Ja np mialam gladki. Wogole nierozciagliwy ale test daje nadzieje :-) ja widze slaba kreseczke, a jesli to az 4dni przed miesiaczka to mysle ze powoli mozna gratulowc:-)

    zrz6x1hpk730yji7.png
    f2wlh371shb33oc3.png
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisieninka_89 wrote:
    Sluz moze byc rozny. Ja np mialam gladki. Wogole nierozciagliwy ale test daje nadzieje :-) ja widze slaba kreseczke, a jesli to az 4dni przed miesiaczka to mysle ze powoli mozna gratulowc:-)
    Teraz się waham czy test robić jutro czy w sobotę

    Córka 2015 <3
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test zrób dziś, od soboty minęło kilka dni więc jeśli rzeczywiście jesteś w ciąży to dwie kreski będą wyrazniejsze. Po co się katować tyle czasu?

    Co do sluzu to ja taki na początku miałam, ale dopóki nie zrobisz testu nie brałabym śluzu za typowy objaw

    golonat lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • wisieninka_89 Autorytet
    Postów: 1051 391

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym jednak poczekala z testem do jutra zeby bylo z porannego moczu. Ja robilam 2 dzien po dniu z rana i ladne kreski. Za 2 dni poszlam na bete. Test zostal mi jeden to mowie sikne sobie co ma lezec. Nie z pierwszego moczu kreska bardzo slaba. I od razu stres a po poludniu beta 277

    zrz6x1hpk730yji7.png
    f2wlh371shb33oc3.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz, a mi poranny test o czułości 10 nie pokazal kreski, a wieczorny o czułości 25 pokazał dwie wyraźne :) a beta następnego dnia 124.
    3 dni to 72h, w tym czasie jeśli to ciąża beta powinna przyrosnac na tyle, że test pokaże o dowolnej porze jakąś kreskę :)

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na listonosza bo zamówiłam sobie testy , mam nadzieję że będzie dzisiaj

    Córka 2015 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ