Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pytanie o szyjkę macicy. Proszę o pomoc.
Odpowiedz

Pytanie o szyjkę macicy. Proszę o pomoc.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 5 listopada 2014, 20:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny :) to mój pierwszy post tutaj, długo zastanawiałam się czy by niczego tutaj nie nabazgrać- i jestem.
  Z problemem. Chodzi o moją owulację, dokładnie o szyjkę macicy, która przez cały cykl jest TWARDA, ale wydaje się być otwarta, w dniach, kiedy powinna być owulacja, występuje też lekkie plamienie i jest bardzo dużo śluzu typowo płodnego, niepokoi mnie jednak jej "twardość". Wszyscy piszą, że podczas owulacji powinna być ona miękka, moja natomiast jest twarda. Przypominam sobie, że pare miesięcy temu, podczas owulacji, wyczuwałam, że jest miękka jak usta, wszystko było ok, no ale teraz, kiedy chciałabym starać się z narzeczonym o dzidzię, tutaj takie problemy... (w ciąży jeszcze nie jestem na 100%- potwierdzone.)
  Dodam, że od dwóch miesięcy leczę infekcje, właśnie skończyłam moje trzecie opakowanie gynalginu, czy to może być powód? I czy któraś z was, dziewczyny, miała kiedyś taki problem?

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 20:31

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego