X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów pytanie "techniczne"
Odpowiedz

pytanie "techniczne"

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nadia1902 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jaki sposób w programie ovufriend włączyć funkcje by automatycznie nastąpiło liczenie dni po owulacji do dnia oczekiwanej miesiączki?

    Nadia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu samo się przesuwa z dnia na dzień!!!:-)

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba wiem o co chodzi. Czasami na wykresach, po wykryciu owulki, pod linią podstawową są liczbali zaznaczane kolejne dni fl (tak jak u mnie - te czarne liczby 1, 2, 3, 4, itd). A czasami można znaleźć wykresy na których tego nie ma... Na przykład na wykresie u Olgi:

    https://ovufriend.pl/wykres,02b891fb5534e5eb4b3c262790d1f6ba.html

    Też się zastanawiam od czego to zależy, bo ani w ustawieniach ani w "bazie danych" nic takiego nie znalazłam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2013, 22:32

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Numerowanie dni FL jest tylko w opcji "Premium". W opcji bezpłatnej tego nie ma.

    Beata, Malvinka lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nadia1902 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie o to numerowanie mi chodzi.
    Dzięki za odpowiedzi, bo probowałam na wszystkie sposoby a tu sie okazuje że w bezpłatnej wersji tego nie ma.

    Nadia
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 23 lutego 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiedziałam, gdzie zadać pytanie więc pomyślałam, że może jest ono czysto techniczne... a mianowicie, oglądam sobie wykresy na tablicy i widzę, że zdecydowana większość dziewczyn ma dość niskie temperatury, natomiast ja w poprzednim (pierwszym na ovu) średnią temp. miałam 36,95... nie wspomnę o jednorazowych skokach, gdzie wykres wygląda jak obraz EKG :) Ciekawi mnie ta wysoka temp.-co może ją powodoać? W I fazie cyklu 36,8-37.0 stopni? :/ Leków żadnych nie biorę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2013, 18:23

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 24 lutego 2013, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia ja to znowu zastanawiam się, ze mam za niską;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś mi powie, jak zakończyc wykres? Już nie musze dłużej mierzyć temperatur, a chciałam udostepnić do galerii wykres pod odpowiednimi kateogriami

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ