X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów rano stosunek a wieczorwm bol jajnika
Odpowiedz

rano stosunek a wieczorwm bol jajnika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ManiaZ Znajoma
    Postów: 16 7

    Wysłany: 6 maja 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Zastanawiam sie czy jest mozliwosc ze udalo nam sie idealnie "wstrzelic" w termin owulki. Stosunek 12 dc rano i tego samego dnia wieczorem bol jajnika sugerujacy owulacje, sluz plodny jak bialko jaja. Cykle mam ostatnio rozne (co tez mnie niepokoi bo dotad mialam jak w zegarku ale ja nie o tym) 29-31 dni. Wedlug objawow i daty okresu owulacja 14 a nawet 18 dc (ostatni cykl trwal 32 dni jak nigdy). Czy mozliwe ze bol ten zwiazany byl z owulacja ewentualnie zapowiadajacy owulacje (czasem mam tak ze bol wystepuje dzien przed z tym ze wszystko wynika tylko z obserwacji nie robilam testow) czy raczej bol po stosunku ktory powinien mnie zaniepokoic?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie jest to ból zwiastujący owulację, ale czy w konkretnym dniu owulacji to już trudno powiedzieć

  • Blanche Przyjaciółka
    Postów: 68 46

    Wysłany: 9 maja 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak muślę, że może właśnie lada moment była owulacja i ten ból ją zapowiadał. Powodzenia 🙂

    28 lat, UK
    Listopadowa mama 2014
    Urodzę w 2020!🙂 - 5cs <3
  • ManiaZ Znajoma
    Postów: 16 7

    Wysłany: 10 maja 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanche wrote:
    Też tak muślę, że może właśnie lada moment była owulacja i ten ból ją zapowiadał. Powodzenia 🙂
    Dziekuję :) Mam nadzieję, że się udało jakoś tak podskórnie to czuję ale wolę sie nie nakręcać :)

  • Karolcia34 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 19 maja 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie do Was bo chyba zaczynam swirowac:(od 1,5 roku staramy się o dzidzie. W poprzednim cyklu miałam robione hsg i jajowody drozne, wyniki nasienia w miarę ok.15 maja miałam owulacjje lekarz stwierdził na usg że jajeczko pęka. Staraliśmy się na kilka dni przed i w dniu owulacji. Dziś mam 17 dzień cyklu i od 3 dni czuje generalnie ból, rozpieranie w jajniku. Nigdy tak nie miałam i zastanawiam się co to może oznaczać?? Dziekuje za pomoc

  • Karolcia34 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 19 maja 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ